Program księgowy oraz ERP na maszynach wirtualnych VMware w Chmurze Ergonet

Program księgowy musi działać zawsze. Wraz z danymi o pracy ludzi, wynikach sprzedaży, stanach magazynu stanowi serce wiedzy firmy. Coraz liczniejsze firmy dołączają do grupy najważniejszych danych także obszar marketingu. Te dane muszą być w firmie dostępne cały czas. Większość firm w Polsce rozumie to i poszukuje rozwiązań, które to zagwarantują.

Stały dostęp do danych jest celem coraz bardziej świadomych menadżerów. Polskie firmy rozumieją coraz lepiej, że wiedza, jaką gromadzą w ramach swojej działalności, jest wartością. Wiedzę budują na liczbach. Zaczynają od najbardziej oczywistych: co jest w kolumnie „winien”, a co „ma” oraz bazy kontaktów do Klientów i kontrahentów – płynnie przechodzą po coraz bardziej złożone: jak choćby pełne koszty wytwarzania towarów lub usług, wyceny stanowisk pracy, koszty i zyski z przeprowadzanych akcji marketingowych i PRowych.

Dziś coraz więcej firm liczy także pełne koszty IT. Ci, którzy są świadomi, jak szybko pojawiają się zmiany w usługach IT, w tym wymogi bezpieczeństwa; ile rzeczywiście kosztują media powiazane z obsługą IT (prąd, utrzymanie sprawności systemów chłodzenia, utrzymanie systemów zabezpieczenia itd.) – szukają godnych zaufania partnerów, którzy dostarczą im IT. Optymalnym rozwiązaniem dla wielu okazuje się chmura. Dzięki niej dane umieszcza się na najlepszych, zabezpieczonych maszynach. Serwerach, które zarządzane są przez doświadczony zespół, skupiony wyłącznie na gwarantowaniu usług IT – i tylko IT.

Dla kogo maszyny wirtualne w Chmurze Ergonet.pl?

Dla firm, które posiadają własny system księgowy lub ERP i mają świadomość, że gwarancja ciągłej dostępności i co najmniej zaawansowany backup z pewnością odzyskania danych jest oczywistością.
Menadżerowie IT doskonale wiedzą, że IT jest najistotniejszą częścią firmy, służebną wobec każdego innego działu – tu bowiem gromadzone, przetwarzane i udostępnione są dane i informacje niezbędne do pracy i wytwarzania zysku. Coraz częściej mają poparcie u pozostałych zarządzających. Choćby w Zarządzie, który przestaje myśleć o IT wyłącznie przez pryzmat kosztów IT, nie dostrzegajac organicznej zależności między IT a sprawnością przedsiębiorstwa.

Dla firm, które wdrażają i opiekują się systemami księgowymi lub ERP swoich klientów.
Aplikacje i programy umieszczają na sprzęcie dającym 100% pewności i bezpieczeństwa.
Mogą korzystać z opcji zaawansowanych kopii bezpieczeństwa, z gwarancją odzyskania w przypadku negatywnych scenariuszy. Wtedy, kiedy nieświadomy pracownik zainfekuje całą sieć wewnętrzna firmy i przedsiębiorstwu grozi realne ryzyko utraty wszystkich dancyh.

Współpraca z Chmurą Ergonet.pl pozwala firmom, które zajmują sie wdrożeniami i opieką nad klientem skupić się na tym, co umieją najlepiej: wdrożeniach, utrzymaniu systemów i szkoleniach. Ergonet.pl jest ich zapleczem.

Co uzyskuje firma, która decyduje się na Chmurę Ergonet.pl?

– stabilny, bezustannie monitorowany zasób IT
– możliwość zarządzania zasobami na takim poziomie, jakiego sobie życzy
– opcję zaawansowanego backupu z gwarancją odzyskania danych – wielu dostawców tego nie daje
– opcję hiperdostępności – czyli uruchomienie programu księgowego lub ERP z innej lokalizacji w zaledwie 15 minut od utraty możliwosci działania w lokalizacji głównej.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas…

Cała oferta Ergonet.pl oparta jest na najnowszych wersjach oprogramowania lidera wirtualizacji VMware.
Nasi Klienci korzystają z rozwiązania obejmującego NSX, vSAN oraz vRealize.

Ergonet.pl jest gronie 5 pierwszych firm na światowych, które jako pierwsze otrzymały certyfikat VMware Cloud Vierified.
Kluczowym wyróżnikiem Ergonet.pl jest udostępnianie rozwiązania chmurowego w najwyższej na świecie jakości firmom w Polsce, niezaleznie od ich wielkości.
Oferta dostępna jest w ramach miesięcznych abonamentów lub umów długotrwałych.
Klienci płacą za to, z czego korzystają.

Zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas…

Summary
Program księgowy oraz ERP w Chmurze Ergonet.pl VMware maszyny wirtualne
Article Name
Program księgowy oraz ERP w Chmurze Ergonet.pl VMware maszyny wirtualne
Description
Certyfikacja VMware Cloud Verified dla Ergonet potwierdza, że oferujemy najnowocześniejszą chmurę dla firm. Ergonet.pl to chmura prywatna, hybrydowa lub zarządzana, również jako odpowiedź na RODO. Chmura Ergonet.pl rozszerza środowisko IT Klienta, oparte na VMware, za pomocą kilku kliknięć - bez dodatkowych licencji.
Author
Ergonet.pl