Ergonet maszyny wirtualne na VMware

Maszyny wirtualne w Chmurze Ergonet, opartej na VMware NSX, vSAN oraz vRealize, wciąż w promocji!

Chmura Ergonet proponuje maszyny wirtualne na VMware w promocji mikołajkowej. Koniec roku to dobry czas na wykorzystanie pozostałego budżetu. My wszyscy, ludzie związani z IT, wiemy doskonale, że w Polsce nakłady na środowisko IT, są wciąż zbyt małe. Wykorzystywanie finansów firmy, pozostałych jeszcze w grudniu, na IT właśnie, jest posunięciem wartym rozważenia.

Dziś obserwujemy akcelerację rozwoju oprogramowania – software w zakresie funkcjonalnym przejął ogrom zadań przypisanych do tej pory wyłącznie do urządzeń (hardware’u). To szansa na elastyczne dopasowanie środowiska IT do oczekiwań firmy, szybka reakcja na potrzeby biznesowe, które warto połączyć z zabezpieczeniem.

Odpowiedzią na wyzwania jutra jest sprawdzenie zdalnego środowiska IT – maszyn wirtualnych w chmurze – które pozwalają na korzystanie z tylu zasobów, ile jest potrzebne oraz gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Można to zrobić z największymi graczami na świecie (np. z Microsoftem) lub z lokalnym dostawcą, który prócz najwyższego, światowego standardu daje Twojej firmie pełne wsparcie techniczne po polsku, doradztwo i zrozumienie.

Z myślą na naszych Klientach przygotowaliśmy promocję na maszny wirtualne – pozwala ona na wykorzystanie budżetu z dziś, po to, by korzystać z najbardziej zaawansowanych rozwiązań w ramach zdalengo IT nawet do marca 202o r. Zapytaj o rozwiązanie dla Twojej firmy…
Więcej

Ergonet.pl znalazł się w elitarnym gronie 5 pierwszych firm na światowych, które jako pierwsze otrzymały certyfikat VMware Cloud Vierified. Naszym wyróżnikiem jest fakt, że rozwiązania chmurowe w najwyższej, korporacyjnej jakości stanowią podstawę oferty skierowanej do firm w Polsce. Udostępniamy najnowocześniejszą chmurę na świecie w ramach abonamentów. Twoja firma korzysta z niej tak, jak potrzebuje.

Co takiego zyskasz z maszynami wirtualnymi VMware w Chmurze Ergonet.pl?

Twoja firma w Ergonet otrzymuje:

  • rozszerzenie środowiska. IT firmy możesz rozszerzyć o zasoby Ergonet.pl. Jeśli Twoja firma posiada maszyny oparte na VMware – możemy to zrobić od ręki. Jeśli nie – może doświadczyć tego, czym jest praca z wykorzystaniem światowych standardów w IT. Wykorzystanie maszyn wirtualnych w Chmurze Ergonet oznacza dla firmy zwiększenie wydolności środowiska IT oraz korzystanie z bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.
  • dopasowanie do potrzeb Chmura Ergonet może być zarządzana przez Twój zespół, zarządzana lub współzarządzana z Zespołem Ergonet. Z naszej strony gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, szko
  • zmniejszenie nakładów na IT i zwiększenie wartości IT dla biznesu – ten paradoks jest możliwy dzięki rozwiazaniom chmurowym. W Ergonet.pl mamy ponad 10-letnie doświadczenie w dostarczaniu IT w ramach abonamentów.

Co w tym roku może zaplanować Twoja firma?

Wydatki na IT na przyszły rok.

Czy w działaniu Twojego biznesu pojawiają się „chwilowe” przeciążenia, sezonowe: jeśli Twoja firma to producent lub sklep? Czy potrzebujesz w określonych momentach dostępu do zaawansowanego środowiska IT – np. przy realizacji projektów informatycznych lub z komponentem IT? Sprawdź, jak możesz zyskać w takich obszarach z Ergonet.pl – realizować potrzeby swoich Klientów i Twojej firmy bez inwestycji. Napisz do nas…

Zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas…

Summary
Ergonet VMware maszyny wirtualne mikolajki
Article Name
Ergonet VMware maszyny wirtualne mikolajki
Description
Certyfikacja VMware Cloud Verified dla Ergonet potwierdza, że oferujemy najnowocześniejszą chmurę dla firm. Ergonet.pl to chmura prywatna, hybrydowa lub zarządzana, również jako odpowiedź na RODO. Chmura Ergonet.pl rozszerza środowisko IT Klienta, oparte na VMware, za pomocą kilku kliknięć - bez dodatkowych licencji.
Author
Ergonet.pl