Rejestracja Logowanie
  • 0 801 567 000Infolinia
  • 426 303 482Wsparcie techniczne

O Produkcie

Przenosząc swoje aplikacje do naszej chmury obniżysz koszty IT w firmie. Nie musisz mieć specjalistycznego sprzętu czy oprogramowania - ustalasz tylko wszelkie niezbędne parametry (pojemność serwera, moc obliczeniową oraz wydajność) a Chmura Ergonet zapewni konfigurację spełniającą swoje oczekiwania. Nie poniesiesz żadnych nakładów inwestycyjnych, płacisz tylko za to czego wymagasz i z czego korzystasz.

Chcesz tworzyć własne aplikacje i udostępniać je własnym klientom?

Wybierz Chmurę Ergonet, która dostarczy Ci niezbędnych narzędzi i infrastruktury do zapewnienia wydajności, skalowalności oraz bezpieczeństwa uruchamianego oprogramowania.

Wybierając chmurę Ergonet nie ponosisz wysokich nakładów inwestycyjnych z góry, unikniesz potencjalnych problemów związanych z niedoszacowaniem lub przeszacowaniem swoich potrzeb. Koszty wykorzystania naszej infrastruktury (serwerów, platformy czy tez aplikacji) będą nieporównywalnie niższe niż w przypadku utrzymywania tego środowiska IT u siebie w firmie.

Chmura Ergonet

Dotychczasowi klienci Chmury Ergonet korzystają z naszych rozwiązań, aby między innymi:

Testować swoje rozwiązania informatyczne
Korzystać z dedykowanych aplikacji w takich jak: Microsoft SharePoint
Budować i rozwijać portale firmowe
Prowadzić rozbudowane sklepy internetowe

Właściwości Produktu

Kompatybilność

Aplikacje, z których korzystają Twoi pracownicy będą sprawnie i wydajnie działały w Chmurze Ergonet – bez potrzeby ich dostosowania lub modyfikacji kodu.

Czytaj więcej
Dostępność

Kopiowane są tylko te pliki, które zostały zmodyfikowane lub utworzone od czasu wykonania poprzedniej kopii. Po dokonaniu zmiany/modyfikacji pierwotnej wersji pliku, na serwer przekazywane są tylko zmienione fragmenty. Zwiększa to znacznie sam proces tworzenia kopii, a także pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni dyskowej.

Czytaj więcej
Łatwość wdrożenia

Wdrożenie aplikacji za pośrednictwem Chmury Ergonet jest znacznie prostsze od budowy własnej serwerowni i samodzielnej instalacji oprogramowania. Decydując się na usługę Chmura Ergonet, użytkownik niemal automatycznie otrzymuje dostęp do gotowych rozwiązań, a czynności związane z konfiguracją systemu zostają ograniczone do niezbędnego minimum. Prostota takiego rozwiązania i relatywnie niski koszt wdrożenia sprawiają, że na Chmurę Ergonet, w przeciwieństwie do rozwiązań on-premise, może sobie pozwolić każda firma.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Centrum danych w Polsce