Rejestracja Logowanie
 • 0 801 567 000Infolinia
 • 426 303 482Wsparcie techniczne

O Produkcie

Przenieś swoje biuro i aplikacje do chmury w Ergonet: obniżasz koszty IT i zwiększasz bezpieczeństwo Twojej firmy i jej danych. Ustalasz parametry (pojemność serwera, moc obliczeniową oraz wydajność) i my, Chmura Ergonet, zapewniamy konfigurację spełniającą Twoje oczekiwania. Bez nakładów inwestycyjnych - płacisz tylko za to, czego wymagasz i z czego korzystasz.

Proponujemy Ci współpracę w ramach:

 • chmury prywatnej - bez specjalistycznego sprzętu i oprogramowania po Twojej stronie. Wszystko zapewnia Ergonet;
 • chmury hybrydowej - Twoje zasoby łączymy bezpiecznym tunelem z wirtualnymi maszynami tylko do Twojej dyspozycji po naszej stronie
 • chmury publicznej - czyli korzystasz z udziałów w chmurze wraz z wieloma Klientami i nie doświadczasz hałaśliwego sąsiedztwa (zasoby Ergonet - serwery w Polsce; chmura od Azure Microsoft lub AWS).

  Chcesz najnowocześniejszej i najbezpieczniejszej infrastruktury IT dla Twojej firmy?

  Wybierz Chmurę Ergonet! Dostarczymy Ci przestrzeń wirtualną i zagwarantujemy: wydajność, skalowalność oraz bezpieczeństwo działania.

  Wybierasz chmurę Ergonet i bez dużych inwestycji korzystasz z najnowocześniejszego i najbezpieczniejszego środowiska IT dla Twojej firmy. Dodatkowo: korzystasz z takiej przestrzeni dyskowej, jakiej potrzebujesz i płacisz za to, co zamawiasz. My dbamy o optymalizację Twoich kosztów: doradzimy, jakie rozwiązania na tym etapie, na jakim znajduje się Twoja firma jest najkorzystniejsze. Mamy bzika na punkcie wsparcia! Napisz do nas, by dowiedzieć się więcej....
  Zobacz nasz najnowszy folder: Chmura Ergonet

  Chmura Ergonet

  Klienci Chmury Ergonet korzystają z naszych rozwiązań, bo:

  Tworzą własne rozwiązania informatyczne. Potrzebują elastycznego środowiska pracy: stabilnego i pewnego w czasie prac produkcyjnych oraz odpornego na skokowe wzrost obciążeń w czasie testów.
  Korzystają z dedykowanych aplikacji: programów księgowych, baz danych, aplikacji produkcyjnych. Potrzebują najnowszej infrastruktury bez inwestycji.
  Rozszerzają analizy biznesowe swoich firm, by produkować lepiej, sprzedawać skuteczniej i zarabiać więcej.
  Potrzebują gwarancji, że dane biznesowe oraz aplikacje firmy są zawsze dostępne, nawet po cyberataku lub huraganie

Właściwości Produktu

Kompatybilność

Aplikacje, z których korzystają Twoi pracownicy będą sprawnie i wydajnie działały w Chmurze Ergonet – bez potrzeby ich dostosowania lub modyfikacji kodu.

Czytaj więcej
Dostępność

Kopiowane są tylko te pliki, które zostały zmodyfikowane lub utworzone od czasu wykonania poprzedniej kopii. Po dokonaniu zmiany/modyfikacji pierwotnej wersji pliku, na serwer przekazywane są tylko zmienione fragmenty. Zwiększa to znacznie sam proces tworzenia kopii, a także pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni dyskowej.

Czytaj więcej
Łatwość wdrożenia

Wdrożenie aplikacji za pośrednictwem Chmury Ergonet jest znacznie prostsze od budowy własnej serwerowni i samodzielnej instalacji oprogramowania. Decydując się na usługę Chmura Ergonet, użytkownik niemal automatycznie otrzymuje dostęp do gotowych rozwiązań, a czynności związane z konfiguracją systemu zostają ograniczone do niezbędnego minimum. Prostota takiego rozwiązania i relatywnie niski koszt wdrożenia sprawiają, że na Chmurę Ergonet, w przeciwieństwie do rozwiązań on-premise, może sobie pozwolić każda firma.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Zapytaj o ofertę Zapytaj o 14-dniowy test


VMware Hybrid Cloud
Centrum danych w Polsce