Rejestracja Logowanie
  • 0 801 567 000Infolinia
  • 426 303 482Wsparcie techniczne

O Produkcie

Przeniesienie części aplikacji i infrastruktury do naszej chmury to szybsza droga do sukcesu dla Twojej Firmy, obniżenie kosztów związanych z jej utrzymaniem oraz gwarantowany zwrot z inwestycji przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka. Oprogramowanie z wbudowanym systemem redundancji i wysokiej dostępności zapewni bezawaryjność i ciągłość działania aplikacji używanych przez pracowników Twojej firmy.

Idealna chmura dla Twojej firmy!

Bardziej niż kiedykolwiek, pracownicy działów IT zmagają się z koniecznością wspierania coraz większej liczby nowych inicjatyw biznesowych, podczas gdy dostępne firmowe zasoby okazują się już niewystarczające. Nie tylko muszą sprostać tym rosnącym wymaganiom, ale potrzebują do tego technologii, która jest szybsza, bezpieczniejsza i oczywiście tańsza.

Wyzwaniom tym można sprostać, wykorzystując nasze sprawdzone rozwiązania chmury hybrydowej. Pomożemy Ci połączyć firmową sieć swojego przedsiębiorstwa - łącznie z serwerami dedykowanymi i wirtualnymi - z naszą infrastrukturą i zarządzać wszystkim bezproblemowo za pomocą vCloud Director. W ofercie chmury hybrydowej zapewniamy również oprogramowanie vCloud Connector, za pomocą którego można przeglądać i monitorować obciążenia, a także przenosić je pomiędzy klastrami vSphere oraz prywatnymi i publicznymi chmurami.

Chmura Hybrydowa

Właściwości Produktu

Elastyczność

Chmura Hybrydowa w Ergonet.pl łączy elastyczność chmury publicznej i bezpieczeństwo chmury prywatnej.

Czytaj więcej
vCloud Connector

Pozwala na monitoring obciążeń oraz przenoszenie ich pomiędzy klastrami vSphere oraz prywatnymi i publicznymi chmurami obliczeniowymi. Rozwiązanie to ma możliwość automatycznego wznawiania transmisji przerwanej w wyniku problemów z siecią. Ułatwia rozproszonym zespołom koordynację pracy. Każdy pracownik ma jeden zsynchronizowany katalog zadań, który obejmuje całe środowisko chmury.

Czytaj więcej
Uproszczone zarządzanie środowiskiem hybrydowym

Oprogramowanie vCloud Connector wykorzystywane do zarządzania zasobami znajdującymi się w naszej infrastrukturze IaaS opartej na VMware vSphere.

Czytaj więcej
Oszczędność

Rozbudowa infrastruktury informatycznej wymaga coraz więcej miejsca na serwerownię, magazyny danych, urządzenia zasilania, itp. Przygotowanie oraz utrzymanie tego miejsca to wysokie koszty dla przedsiębiorstwa. W dużych firmach udział tej powierzchni może sięgać nawet 10 proc. całkowitej powierzchni firmy. W naturalny sposób ogranicza się w ten sposób potencjał operacyjny firm. Zajmowane przez serwery pomieszczenia mogłyby być wykorzystane np. jako hala produkcyjna, powierzchnia sprzedażowa lub biurowa. W sytuacji, gdy część zasobów IT znajdują się w chmurze, problemy tego typu nie występują. Mniej infrastruktury sprzętowej oznacza również dużą oszczędność w bieżących rachunkach za dostawy energii. Według najnowszych badań rynkowych usług informatycznych wdrożenie chmury hybrydowej może obniżyć całkowite wydatki IT o 20-30%.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Centrum danych w Polsce