.pl
10,00PLN
.com.pl
10,00PLN
.eu
40,00PLN
.com
40,00PLN
.net.pl
10,00PLN
.net
40,00PLN

Nie jesteś zadowolony z obecnego dostawcy domeny?

Przenieś ją do nas!

Przeniesienie domeny do Ergonet.pl jest proste i szybkie i nie wymaga żadnych skomplikowanych formalności. Jeśli Twoja firma ma już własną domenę u innego dostawcy, możesz bez żadnych komplikacji przenieść ją do nas. Jedyne czego potrzebujesz to kod autoryzacji (kod authinfo), który otrzymasz od obecnego dostawcy.

Dlaczego domena jest ważna?

Nazwa domeny jest swego rodzaju wizytówką Twojej firmy w Internecie i spełnia bardzo ważną rolę w promocji firmy i jej wizerunku. Bardzo ważne jest, aby adres jak najlepiej nawiązywał do profilu działalności przedsiębiorstwa oraz marki, był łatwy do zapamiętania i koniecznie nie za długi.

Dowodem na to jak bardzo ważna dla powodzenia firmy jest odpowiednia domena jest chociażby koszt, jaki niektóre przedsiębiorstwa są gotowe ponieść za konkretny adres www. W dzisiejszych czasach, sprzedaż adresów domenowych stała się osobnym obszarem działalności gospodarczej w branży IT. Nie bez powodu pojawia się coraz więcej profesjonalnych platform, giełd oraz aukcji zajmujących się sprzedażą domen internetowych.

Masz pytania ?