Azure dla Twojej firmy w Ergonet: jako infrastruktura, jako platforma i jako oprogramowanie (IaaS, PaaS, SaaS).

 • Azure jako infrastruktura (IaaS)
  Usługa polega na udostępnieniu przestrzeni dyskowej w postaci maszyn wirtualnych.
  Co to oznacza dla Twojej firmy? Swobodny dostęp do zwiększonej mocy obliczeniowej na żądanie w tych momentach, kiedy jest to Twojej firmie potrzebne. Na przykład, gdy pojawia się czasowa potrzeba skokowego zwiększenia mocy obliczeniowej.
  Dla kogo? Dla firm tworzących oprogramowanie; dla firm tworzących aplikacje i usługi online dla klientów; dla wszystkich, którzy potrzebują na konkretny czas zwiększenia swoich mocy obliczeniowych.
 • Azure jako oprogramowanie (SaaS)
  Dzięki tej usłudze Twoja firma może korzystać z gotowych aplikacji i programów, w postaci abonamentu, bez konieczności jednorazowego zakupu drogich licencji. Najlepszy przykład tego, czym jest usługa chmurowa jako oprogramowanie, jest Office365 - czyli biuro Twojej firmy w chmurze. Więcej...
 • Azure jako platforma (PaaS)
  W tym modelu Twoja firma oraz Pracownicy mogą korzystać z systemów operacyjnych oraz narzędzi do programistycznych bez konieczności zakupu drogich licencji. W tym modelu dostępne jest również zarządzanie bazami danych oraz analityka biznesowa. Platforma obejmuje oczywiście konieczne do wykonania prac zaplecze sprzętowe (maszyny wirtualne, przestrzenie dyskowe i pamięci).
  Dla kogo? Dla firm deweloperskich: do tworzenia i rozwijania aplikacji opartych na chmurze.
  Do prowadzenia lub ulepszenia analityki biznesowej w Twojej firmie: by porządkować dane, odkrywać wzorce ułatwiające planowanie i lepszy rozwój Twojej działalności, w szczególności sprzedaży.
  Rozwiązanie umożliwia ciągłą dostępność i równoczesną pracę zespołów.

Z Azure można korzystać w izolacji lub połączyć usługi z własną infrastrukturą lub maszynami w zewnętrznym data centre. Replikacja lub migracja danych do Azure odbywa się automatycznie i jest szybka. Masz pytania? Napisz do nas!

Azure w Ergonet: jako infrastuktura

 • Uruchamianie i zarządzanie przestrzenią obliczeniową na żądanie - oferujemy testy!
 • Łatwe i szybkie przenoszenie danych na maszyny wirtualne Azure - oferujemy wsparcie!
 • Proste włączanie i wyłączanie maszyn - oferujemy wsparcie w efektywnym zarządzaniu!
 • Elastyczne dopasowanie wielkości do potrzeb - opłata tylko za wykorzystane minuty
 • Wygoda - Ty i Twoja firma instalujecie na maszynach wirtualnych to, czego potrzebujecie, i zarządzacie tylko tym. Środowisko do pracy może być gotowe w ciągu kilku godzin.
 • Oprogramowanie infrastruktury i jej zabezpieczenia - są na najwyższym poziomie. To zobowiązanie dostawcy.

Azure w Ergonet: jako platforma

Podstawowa zaleta tego rozwiązania to możliwość korzystania z zaawansowanych rozwiązań bez konieczności ich zakupu
Co moja firma zyskuje dzięki temu?
Zyskujecie dostęp do najnowocześniejszych narzędzi analitycznych. Dzięki nim możecie opracować swoje dane biznesowe, by dostrzec wzorce, lepiej prognozować i rozwijać ofertę. Przełoży się to na większą wiedzę o biznesie, większe zyski i niższe nakłady.


Jeśli Twoja firma dostarcza na rynek aplikacje oparte na chmurze, zyskujecie wygodne środowisko pracy. Deweloperzy mogą korzystać z wbudowanych składników oprogramowania (jak makra w Excelu). Chmura zapewnia skalowalność, łatwą dostępność oraz wielodostępność. Praca jest szybsza, a wytworzenie produktu tańsze.
Dodatkowo w Ergonet oferujemy Tobie i Twojej firmie możliwość tworzenia zaawansowanych kopii zapasowych wraz z opcją ciągłej dostępności w innej lokalizacji. Na terenie Polski. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy jesteście zawsze pewni bezpieczeństwa danych i aplikacji.

Ergonet: Azure chmura jako platforma

 • Skrócenie czasu kodowania
 • Gotowe elementy = większe możliwości dla Twoje drużyny deweloperskiej
 • Możliwość tworzenie rozwiązań dla wielu platform - w tym mobilnych
 • Zaawansowane narzędzia bez zakupu licencji - opłata tylko za rzeczywiste korzystanie.
 • Wielodostępność - możliwość pracy równoczesnej dla zespołów rozproszonych na terenie kraju lub świata.
 • Możliwość obsługi aplikacji WEB od momentu projektowania po aktualizacje produktów rynkowych.

Ergonet: Azure chmura jako oprogramowanie

Najbardziej zaawansowana usługa chmurowa, której oblicze Ty i Twoi pracownicy dobrze znacie od dawna. Jej przykładem jest każdy program poczty elektronicznej.
Dziś usługi chmurowe obejmują coraz większą liczbę rozwiązań. Najbardziej zaawansowanym oraz powszechnie dostępnym z tej kategorii jest biuro w chmurze, czyli Office 365. Więcej...
Dowiedz się więcej o naszych usługach:

Masz pytania ?