Webex Calling – centrala telefoniczna w chmurze

Webex Calling – centrala telefoniczna w chmurze
Webex Calling to usługa telefoniczna w chmurze, która pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu – bez kosztów utrzymania firmowej centrali telefonicznej i kłopotów związanych z jej zarządzaniem. Usługa nie jest przypisana do jednej konkretnej lokalizacji, biura czy siedziby firmy, a administrator zarządza numerami, połączeniami i dostępnymi funkcjonalnościami logując się do panelu kontrolnego przez przeglądarkę.
Taka usługa jest szczególnie atrakcyjną ofertą dla firm, których pracownicy pracują w różnych lokalizacjach (w tym zdalnie z domu) i chcą korzystać z firmowych stacjonarnych numerów telefonów.

Połączenia telefoniczne Webex

Webex – bezpieczne spotkania online, wideokonferencje, czat

Webex to bogate w funkcje, ale łatwe w użyciu rozwiązanie do współpracy, które zapewnia łączność między użytkownikami w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Webex łączy rozmowy telefoniczne, wiadomości, spotkania online, udostępnianie plików, tablice i nie tylko – w jednej eleganckiej aplikacji – dzięki czemu możesz usprawnić pracę zespołową i osiągać wspaniałe wyniki szybciej niż kiedykolwiek dotychczas.

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak szybko rozwijających się innowacji technologicznych oraz coraz bardziej efektywnych rozwiązań dla pracy grupowej. Współpraca często obejmuje nie tylko użytkowników wewnętrznych, ale także zewnętrznych partnerów biznesowych . Aby wspierać swoje zespoły, potrzebujesz narzędzi, które łatwo łączą ludzi i umożliwiają im produktywną współpracę. Jednocześnie musisz spełniać coraz bardziej złożone wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zgodności, które są kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa Twoich danych. Nadszedł czas, abyś spojrzał na nowe środowisko współpracy zespołowej, które umożliwia Webex.

Webex

Gdy potrzebny jest klaster Kubernetes w chmurze VMware

Wielu naszych klientów wykorzystuje środowisko cloud computing do przechowywania plików, ale też zarządzania różnymi rozwiązaniami i platformami, które wykorzystują w swojej pracy. Jedną z najczęściej wykorzystywanych technologii jest open-sourcowa platforma Kubernetes. Dobrą wiadomością jest to, że VMware pozwala w pełni zintegrować klastry Kubernetes ze swoim środowiskiem. W efekcie klienci mają dostęp do naprawdę kompleksowego rozwiązania!

vCAV: Wyższy poziom chmury hybrydowej

W poprzednim artykule mówiliśmy o podstawowych zasadach i informacjach związanych z zarządzaniem chmurą hybrydową. Dzisiaj chcemy pokazać Państwu rozwiązanie, które wprowadza chmurę hybrydową na zupełnie nowy poziom. Chodzi o rozwiązanie vCAV, czyli VMware Cloud Availbility 4.1, jest to rozwiązanie typu Disaster Recovery.

Rozwiązanie vCAV zostało stworzone, aby umożliwić łatwe i szybkie:

  • wdrożenie chmury hybrydowej,
  • migrację maszyn ze środowiska klienta do chmury hybrydowej Ergonet,
  • odzyskiwanie danych po awarii (DRaaS).

Chmura hybrydowa – zarządzanie i odpowiedzi na pytania

W poprzednim artykule omówiliśmy główne korzyści płynące ze wdrożenia chmury hybrydowej w firmie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że ten tekst mógł wywołać szereg pytań związanych z praktycznymi aspektami takiego rozwiązania i jego implementacji. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytania. Pokażemy też w tutorialu, jak ustawić tunel VPN.

Masz pytania ?