Rejestracja Logowanie
  • 0 801 567 000Infolinia
  • 426 303 482Wsparcie techniczne

VMware vCloud Director 9.1 w Ergonet.pl – usprawnienia dla Użytkowników chmury!

VMware vCloud Director 9.1 to dodatkowe usprawnienia i większa elastyczność. Wszystko w prostym opakowaniu HTML i łatwe w zarządzaniu.

Część naszych Klientów doceniła prosty, bezpieczny i szybki sposób łączenia własnego środowiska IT oraz zasobów w chmurze Ergonet.pl. Wraz z nadejściem wiosny i u nas pojawiły się nowalijki. Wdrożyliśmy najnowszą wersję VMware vCloud Directora 9.1.

vmware vcloud

VMware vCloud Director Extender i vCloud Availability w Ergonet.pl – poszerzaj środowisko i uchroń się od skutków awarii!

Możesz wykorzystać więcej możliwości serwerów i maszyn wirtualnych VMware oraz Twoich licencji VMware (od wersji Essentials). Zapewnij Twojej firmie szybko i bezpiecznie dodatkowe zasoby IT w chmurze Ergonet dzięki rozwiązaniu Extender. Uruchomisz je łatwo. Łatwo zapewnisz sobie także dostępność w przypadku awarii. Możemy być Twoim pierwszym partnerem IT w 2018 roku!

vmware vcloud

Ergonet i Veeam Agent – bezpieczne dane i przywracanie nawet pojedynczych plików!

Zaawansowane kopie zapasowe pojedynczego komputera/ laptopa/ tabletu lub katalogu/ pliku – Veeam Agent!

Ergonet Veeam Silver Partner

Często odwołujemy się w branży do ostatnich ataków cyberprzestępców (z maja i czerwca 2017 r.).

Wolimy dmuchać na zimne.

Mamy bzika na punkcie wparcia i wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć rany. Ostatni atak dotknął też polskich firm i lokalnych oddziałów przedsiębiorstw międzynarodowych. By utracić coś cennego w firmie, często wystarczy roztargnienie, niedostatecznie zabezpieczony komputer, kradzież czy pożar. Dlatego polecamy rozwiązania Veeam – na przykład Veeam Agent.

Don’t WannaCry z powodu Petya – zrób backup danych

Wczoraj świat wirtualny po raz kolejny zadrżał.Petya. Pamiętamy jeszcze majowym atak WannaCry i atak złośliwego oprogramowania (ransomware) szyfrującego dane na dyskach komputerów i serwerów brytyjskiej służby zdrowia i jednego z hiszpańskim telekomów. Wtedy Polska była zieloną wyspą. Petya (SortofPetya) zalała również nas.

Zaszyfrowała komputery, serwery, uniemożliwia korzystanie z poczty elektronicznej. Wciąż trwa ustalanie, w jaki sposób rozprzestrzenia się złośliwe oprogramowanie.

Pewne jest, po analizie ukraińskiej policji oraz Microsoft, że atak rozpoczął się na Ukrainie. Ślady oprogramowania odnaleziono na komputerach w 64 krajach. Poszkodowani są m.in. na terenie Danii (Maersk), Hiszpanii, Niemiec, Belgii, Wielkiej Brytanii (WWP) oraz Polski (Raben, Intercars).

Co robić?

Po pierwsze pogodzić się z faktem, że takich ataków jak petya będzie więcej.
Podjąć kroki, by się zabezpieczyć.

Każda firma ma trochę inne potrzeby. To, co łączy nas wszystkich: chcemy najbardziej zaawansowanych rozwiązań, które stawią czoła dzisiejszym zagrożeniom. Mamy doświadczenie w udostępnianiu najlepszych rozwiązań polskim przedsiębiorcom od ponad 10 lat.

Niezależenie od wielkości Twojej firmy, czas na zabezpieczenie się przed skutkami ataków dla każdego płynie tak samo

Veeam Cloud Connect

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub freelancerem: pomyśl o kopiowaniu zawartości swojego komputera (backup wybranych stacji roboczych za pomocą aplikacji Veeam Agent). Ergonet jest dostawcą usługi Ergonet Backup opartej o rozwiązanie Veeam Cloud Connect

Jeśli posiadasz większą firmę, pomyśl o częściowej lub całkowitej wirtualizacji swoich danych i aplikacji oraz przeniesieniu ich chmury Ergonet.

W Ergonet masz możliwość skorzystania:

  • z chmury publicznej – czyli optymalizujesz koszty i podnosisz bezpieczeństwo swojej Firmy. Korzystasz z najbardziej zaawansowanego oprogramowania zabezpieczającego i gwarantującego Ci stały dostęp do danych i aplikacji, które umieścisz w naszej chmurze;
  • z chmury dedykowanej – maszyny, które dzierżawisz w Ergonet.pl tworzą środowisko w pełni wykorzystujące możliwości udostępnionych tylko Twojej firmie serwery;
  • z chmury hybrydowej – połączenie serwerów Twojej firmy z zasobami udostępnionymi Twojej firmie w Ergonet.pl

Jeśli Twój biznes potrzebuje dużego zaplecza, proponujemy Ci zapasowe centrum danych (Data Centre najnowszej generacji), z połączeniem światłowodowym z wybranych lokalizacji.

Każdy z naszych Klientów, korzysta z nowoczesnej infrastruktury, na której są wdrożone najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania gwarantujące stały dostęp do danych i usług oraz ich bezpieczeństwo (VMware vSphere, VMware NSX, Veeam Backup and Replication).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania i chcesz szybkiej konsultacji, po prostu do nas zadzwoń. Jesteśmy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17: 801 567 000.
Nasze wsparcie techniczne dla Klientów działa 24/7/365.

Czekamy też na Twój mail: biuro@ergonet.pl

Centrum danych w Polsce