O Produkcie

Skorzystaj z naszej infrastruktury oraz oprogramowania i zbuduj swoje własne centrum danych w chmurze. To my bierzemy odpowiedzialność za monitorowanie oraz utrzymanie bieżących dostępnych zasobów, a Ty będziesz mieć pewność, że wszystko będzie działało sprawnie, wydajnie oraz bezawaryjnie.

Stwórz swoją własną bezpieczną i skalowalną chmurę prywatną!

Firmy duże w głównej mierze korzystają z rozwiązań dostępnych w chmurze prywatnej w celu optymalizacji własnych zasobów. Innym powodem korzystania z takich rozwiązań jest również specyfika działania danej firmy zakładająca określoną sezonowość w wykorzystywaniu zasobów IT.

Chmura prywatna zapewnia ten sam poziom wysokiej dostępności usług, bezpieczeństwa, skalowalności oraz elastyczności co chmura publiczna, ale w oddzielnym dedykowanym środowisku serwerów fizycznych. Nasi klienci mają możliwość wyboru samodzielnego zarządzania środowiskiem lub przeniesienia prac administracyjnych na naszych inżynierów systemowych.

Chmura Prywatna

Właściwości Produktu

Dedykowane zasoby

Masz przydzielone własne zasoby sprzętowe. Wybrana moc CPU, ilość pamięci RAM, pojemność dysku - wszystko to przydzielone jest tylko dla twojej firmy i gotowe do użytku w każdej chwili.

Czytaj więcej
Dedykowane rozwiązania

Decydując się na usługę Chmura Prywatna w Ergonet.pl otrzymujesz rozwiązania dopasowywane do indywidualnych potrzeb oraz preferencji Twojej firmy.

Czytaj więcej
Kontrola i bezpieczeństwo

Chmura Prywatna Ergonet zbudowana jest na zasobach przeznaczonymi wyłącznie dla danej firmy czy organizacji. Dzięki temu można sprawować większą kontrolę na architekturą cloudową i personalizować ją w zależności od potrzeb. Zaawansowane systemy ochrony infrastruktury zapewniają Twoim danym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Masz pytania ?