Rejestracja Logowanie
  • 0 801 567 000Infolinia
  • 426 303 482Wsparcie techniczne

O Office 365 Business

Usługa Office 365 Business: pakiet narzędzi do zwiększenia efektywności pracy, współdzielenia zasobów oraz wykonywania analiz biznesowych.

Możesz pracować tak, jak lubisz i osiągać najlepsze efekty!

Usługa zawiera aplikacje pakietu Office 2016 dla komputerów PC i Mac. Office 365 to stały dostęp do najnowszych wersji: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher. Aplikacje zainstalowane na każdym z urządzeń oraz magazyn plików online wraz z funkcją udostępniania ułatwiają wydajną pracę. Każdy użytkownik ma w ramach jednej licencji Office 365 Business 15 instalacji! Może pobrać pakiet na: 5 komputerów, 5 tabletów (iPad, z systemem Windows i Android) i 5 telefonów. Plan Office 365 Business jest przeznaczony dla firm mających od 1 do 300 użytkowników w ramach abonamentu miesięcznego.

Microsoft Office 365

Właściwości Produktu

Dodatkowe usługi online

Przechowywanie i udostępnianie - Usługa One Drive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi 1TB prywatnego magazynu w chmurze, do którego może uzyskać dostęp z dowolnego miejsca. Dzięki temu rozwiązaniu w prosty sposób da się udostępniać dokumenty współpracownikom i decydować o tym, który z nich może wyświetlać, a który także edytować pliki. Dzięki One Drive znika więc problem nieaktualnych dokumentów i ciągłego ich rozsyłania w celu potwierdzenia wersji.

Czytaj więcej
Aplikacje online

Excel, Word, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher. Tworzenie i edycja dokumentów odbywają się z poziomu przeglądarki, a wszystkie aplikacje są na bieżąco, w cenie licencji, aktualizowane.

Czytaj więcej
Podstawowe narzędzia pracy biurowej

  • Excel - Analizy i raporty. Zorganizuj dane liczbowe i tekstowe w arkuszach i skoroszytach. Excel wykona za Ciebie skomplikowane analizy, podsumuje je i wyświetli podgląd różnych opcji tabeli przestawnej.
  • Word - Prosta edycja. W trybie czytania przepływ tekstu w kolumnach jest automatycznie dostosowywany, aby czytanie z ekranu było łatwiejsze. Mniejsza liczba menu pozwala skoncentrować się na treści.
  • PowerPoint - Profesjonalne projektowanie w kilka sekund.
  • OneNote - tworzenie i organizowanie notatek, także multimedialnych.

Czytaj więcej
Obsługa poczty i nie tylko

Outlook – zupełnie nowa forma obsługi kont pocztowych zawierająca narzędzia zarządzania wiadomościami e-mail, kalendarzami, kontaktami oraz innymi informacjami osobistymi i zespołowymi

Czytaj więcej
Narzędzia do przygotowywania publikacji

Aplikacja Publisher - przeznaczona do przygotowywania materiałów marketingowych (np. wizytówek, folderów, gazetek) z możliwością drukowania, zamieszczania w sieci oraz przesyłania pocztą e-mail

Czytaj więcej
Zabezpieczenia

Dane użytkowników w usłudze Office 365 Business są wyjątkowo dobrze chronione. Firma Microsoft stworzyła pierwszą platformę obliczeniową w chmurze zgodną ze standardem ISO/IEC 27018, który zabrania używania danych osobowych do celów reklamowych lub marketingowych.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Centrum danych w Polsce