O Office 365 Business

Usługa Office 365 Business: pakiet narzędzi do zwiększenia efektywności pracy, współdzielenia zasobów oraz wykonywania analiz biznesowych.

Możesz pracować tak, jak lubisz i osiągać najlepsze efekty!

Usługa zawiera aplikacje pakietu Office 2016 dla komputerów PC i Mac. Office 365 to stały dostęp do najnowszych wersji: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher. Aplikacje zainstalowane na każdym z urządzeń oraz magazyn plików online wraz z funkcją udostępniania ułatwiają wydajną pracę. Każdy użytkownik ma w ramach jednej licencji Office 365 Business 15 instalacji! Może pobrać pakiet na: 5 komputerów, 5 tabletów (iPad, z systemem Windows i Android) i 5 telefonów. Plan Office 365 Business jest przeznaczony dla firm mających od 1 do 300 użytkowników w ramach abonamentu miesięcznego.
Ważne: w przypadku pakietów O365 Ergonet pomaga Klientom w uzyskaniu wsparcia technicznego od Microsoftu. Ergonet nie posiada dostępów do logów ani serwerów Microsoftu. Pełne wsparcie techniczne Ergonetu 24/7 otrzymują Klienci, korzystający z rozwiązań uruchomionych w Data Center Ergonetu.

Microsoft Office 365

Właściwości Produktu

Twój wirtualny dysk – 1 TB!

Przechowywanie i udostępnianie - Usługa One Drive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi 1TB prywatnego magazynu w chmurze, do którego może uzyskać dostęp z dowolnego miejsca. Dzięki One Drive znika problem nieaktualnych dokumentów i ciągłego ich rozsyłania w celu potwierdzenia wersji!

Czytaj więcej
Aplikacje online

Excel, Word, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher. Tworzenie i edycja dokumentów odbywają się z poziomu przeglądarki, a wszystkie aplikacje są na bieżąco, w cenie licencji, aktualizowane.

Czytaj więcej
Biuro w ruchu!

  • Zwiększ mobilność swojej firmy - Twoi pracownicy to docenią! Korzystanie z biura i zasobów bez ograniczeń w przestrzeni. Wystarczy dostęp do Sieci. Wyobraź sobie: możliwość pracy na dokumentach w podróży, dostęp do najaktualniejszych informacji wewnętrznych tuż przed, a nawet w trakcie spotkaniem z kluczowym klientem, w jego siedzibie...

Czytaj więcej
Outlook – profesjonalna poczta i kalendarz

Outlook – w ramach Office 365 firmowa poczta w nowej odsłonie! Większe możliwości skrzynki odbiorczej, rozbudowany kalendarz i więcej możliwości w ramach pakietu O365.

Czytaj więcej
Niezależny, zaawansowany backup O365

Tworzenie kopii zapasowych dla Office 365 to nowość na rynku. Usługa stanowi element rozwiązania, które zapewnia zaawansowany backup i gwarantuje zachowanie ciągłego dostępu do danych firmowych oraz aplikacji.

Czytaj więcej
Zabezpieczenia

Dane użytkowników w usłudze Office 365 Business są wyjątkowo dobrze chronione. Firma Microsoft stworzyła pierwszą platformę obliczeniową w chmurze zgodną ze standardem ISO/IEC 27018, który zabrania używania danych osobowych do celów reklamowych lub marketingowych. Ergonet oferuje dodatkowy, niezależny backup dla O365.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Masz pytania ?