O Produkcie

Powierz naszym specjalistom zarządzanie swoja chmurą. Pomożemy Ci zaprojektować, zbudować i zarządzać infrastrukturą chmury Twojej firmy. To my ocenimy ile mocy obliczeniowej potrzebują Twoje aplikacje, określimy rozmiar przestrzeni dyskowej oraz parametry. W ten sposób oszczędzony czas na pewno będzie mógł być wykorzystany na inne bieżące ważne sprawy biznesowe.

Zabezpiecz swoje dane, przechowując je w chmurze !

Na naszych serwerach zarządzanych jedyne o co należy się martwić to jakość i rozwój zamieszczanych serwisów. Cała reszta obsługiwana jest przez nas w pełnym stopniu. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za Państwa serwis nie będą już musiały zajmować się podstawowymi, a czasochłonnymi zajęciami jak aktualizacje, wykrywanie błędów, instalacja poprawek, nadzorowanie oraz zarządzanie techniczną stroną serwisu czy tworzenie kopii zapasowych danych. Wszystkie te usługi zapewnione są standardowo przy zakupie usługi chmury zarządzanej.

Rozwiązanie takie jest znakomite dla zastosowań, dla których nie jest konieczny pełen nadzór nad techniczną stroną przedsięwzięcia. Użytkownik ma możliwość pełnego nadzoru nad plikami zamieszczanymi na serwerze oraz dostęp do rozbudowanego panelu administracyjnego, nie ma jednak dostępu do konta typu root/administrator. O poprawne zabezpieczenia serwera, firewall, ochronę antywirusową dba nasza firma, jako instytucja hostująca.

Zaufaj nam – zadbamy o integralności poszczególnych serwerów, aplikacji i sieci, dobierając i konfigurując odpowiednie do Twoich wymagań i potrzeb oprogramowanie.

Chmura Zarządzana

Właściwości Produktu

Dedykowany zespół specjalistów

Wszyscy nasi klienci, korzystający z usługi Chmura Zarządzana mogą liczyć na wsparcie naszych doświadczonych specjalistów. To nasi inżynierowie IT pomogą zaprojektować, zbudować i administrować Twoim systemem informatycznym. Pomogą przy instalacji aplikacji, zajmą się konfiguracją wszelkich dodatkowych usług systemowych, obsługą serwera www, kontrolą działania usług i aplikacji, a także rozwiążą ewentualne problemy techniczne.

Czytaj więcej
Priorytetowy czas reakcji serwisowej

Pracownicy naszego działu technicznego są gotowi odpowiedzieć na Twoje zapytanie codziennie telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przygotujemy zajmiemy się analizą i diagnozą ewentualnych problemów i zaproponujemy rozwiązanie przeznaczone tylko dla Ciebie w najszybszym możliwie czasie.

Czytaj więcej
Zarządzane wirtualne centrum danych

Usługa Chmury Zarządzanej pozwala również na stworzenie wirtualnego centrum danych będącego odpowiednikiem fizycznego centrum danych, na które składa się szereg zasobów: moc obliczeniowa, pamięć operacyjna, przestrzeń dyskowa oraz usługi dodatkowe. Nasi pracownicy zaproponują konfigurację odpowiednią dla Państwa serwisu internetowego lub aplikacji biznesowych. Skalowalnej w elastyczna infrastruktura serwerowa pozwala na idealne dostosowanie wielkości rozwiązania do aktualnych potrzeb biznesowych Twojej firmy, co jest niemożliwe przy zastosowaniu nieelastycznych, fizycznych serwerów.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Masz pytania ?