O Produkcie

Ergonet DriveBox jest to usługa polegająca na udostępnieniu przestrzeni dyskowej na serwerach Ergonet.pl. Usługa funkcjonalnie odpowiada innym wiodącym usługom tego typu np. Dropbox.
Nowości: od maja 2018 r. oferujemy naszym Użytkownikom dodatkowe opcje, powalające im działać zgodnie z RODO:
1. możliwość szyfrowania zasobów umieszczanych na dysku. Oznacza to, że tylko osoby uwierzytelnione - zalogowane - mają dostęp do danych. Wyłączenie obejmuje również administratorów Ergonetu. My gwarantujemy dostępność środowiska. Administratorzy i Pracownicy Twojej firmy działają na przyznanych zasobach. To ułatwia wykazanie zgodności działań Twojej firmy z RODO.
2. możliwość samodzielnego, trwałego usuwania plików
3. możliwość kontrolowania aktywności logujących się do zasobów
4. blokowanie dostępu z wybranych przeglądarek.

Korzystanie z usługi jest bardzo proste. Pliki, które chcemy synchronizować wystarczy trzymać w odpowiednim folderze na komputerze stacjonarnym - synchronizacja danych z Ergonet DriveBox jest możliwa dzięki specjalnej aplikacji zainstalowanej na komputerze, można też po prostu wgrywać dane logując się na stronie przez dowolną przeglądarkę. Mamy też możliwość synchronizacji danych z urządzeniami mobilnymi iOS, Android oraz WP. Oprogramowanie może być zainstalowane na systemie operacyjnym Windows lub iOS.

Ergonet DriveBox

Właściwości Produktu

Dostęp do danych

Przechowuj swoje pliki i foldery firmowe na serwerze Ergonet.pl Dostęp do swoich danych masz z dowolnego miejsca, gdy tylko potrzebujesz za pomocą interfejsu webowego, a także za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych i na desktopie.

Czytaj więcej
Synchronizacja danych

Ergonet DriveBox zapewnia synchronizowanie plików dzięki wykorzystaniu unikalnych identyfikatorów plików i folderów, co zmniejsza obciążenie serwera i przyśpiesza proces synchronizacji.

Czytaj więcej
Interfejs użytkownika

Główna nawigacja została zaprojektowana w sposób, który pozwala lepiej skupić się na treści swoich katalogów. Interfejs aplikacji jest przyjazny i czytelny, nie wymagając od użytkowników szerokiej wiedzy i zapewniając pełnię zabezpieczeń przy częstym przebywaniu w sieci.

Czytaj więcej
Funkcja „Przywróć usunięte pliki”

Użytkownicy mogą przywrócić plik, który został przypadkowo usunięty z poziomu strony www. Wystarczy wybrać pliki z kosza i są one przywracane do miejsca, skąd zostały skasowane.

Czytaj więcej
Pełna struktura plików

DriveBox wykorzystuje unikalny system, dzięki któremu w komputerze użytkownika dostępny jest obraz całej struktury udostępnionych folderów/plików, nie zajmując jednocześnie powierzchni dyskowej. W ten sposób użytkownik może łatwo wyszukać odpowiednie pliki i pobrać tylko potrzebne dokumenty. Struktura plików jest dostępna również w trybie offline.

Czytaj więcej
Wersjonowanie plików

Funkcja wersjonowania plików pozwala użytkownikom na odtwarzanie poprzednich ich wersji, przeglądanie historii zmian oraz wgrywanie plików techniką "przeciągnij-i-upuść" w oknie przeglądarki.

Czytaj więcej
Galerie zdjęć

Ergonet DriveBox oferuje możliwość przechowywania zdjęć i innych dowolnych formatów plików z możliwością łatwego katalogowania i udostępniania w Sieci.

Czytaj więcej
Udostępnianie

Aby udostępnić pliki online współpracownikom i znajomym wystarczy uaktywnić opcję "Share" oraz podać adresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików.

Czytaj więcej
Dostęp

Dostęp z większości przeglądarek. Klient desktop: Windows. Klient Mobilny: iOS, Android, WP.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Cennik

30-to dniowy bezpłatny dostęp do usługi !

DriveBox 10GB

0,00 PLN

30 dni gratis

Zamów
 • Powierzchnia dyskowa 10 GB
 • Urządzenia mobilne TAK
 • Odzyskiwanie skasowanych plików TAK
 • Wersjonowanie plików TAK
 • Synchronizacja z Active Directory NIE
Zamów

DriveBox 100GB

50,00 PLN

miesięcznie

Zamów
 • Powierzchnia dyskowa 100 GB
 • Licencja użytkownika 10 PLN
 • Urządzenia mobilne TAK
 • Odzyskiwanie skasowanych plików TAK
 • Wersjonowanie plików TAK
 • Synchronizacja z Active Directory NIE
Zamów

Masz pytania ?