Rejestracja Logowanie
  • 0 801 567 000Infolinia
  • 426 303 482Wsparcie techniczne

Skok w wydajności Twojej firmy

Twoja firma może pracować narzędziami, które do tej pory dostępne były tylko dla korporacji! Wypróbuj nasze usługi korzystając z 30-dniowego bezpłatnego testu i stań się bezkonkurencyjny!

Nasze rozwiązanie zapewnia użytkownikom łączność oraz dostęp do informacji biznesowych zawsze i wszędzie. Jest to możliwe dzięki serwerowi MS Exchange 2010 oraz programowi MS Outlook 2007/2010/2013.

Dajemy możliwość elastycznego i wygodnego używania poczty, książek adresowych, kalendarzy, przypisywania zadań do realizacji, co pomaga efektywnie zarządzać czasem i pracownikami. MS Exchange Serwer to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą i potrzebują zaawansowanych narzędzi komunikacji bez drogich i skomplikowanych inwestycji.

Właściwości

Profesjonalna poczta elektroniczna

Outlook - lepsza współpraca i szybszy przekaz informacji.

Zaawansowane rozwiązania komunikacyjne

Możesz pracować narzędziami, które do tej pory wykorzystywały tylko duże przedsiębiorstwa, a płacisz niewiele. Otrzymujesz własną domenę i niezawodną pocztę elektroniczną zintegrowaną z kalendarzem, dokumentami i systemem zarządzania.

Firmowa książka adresowa i zarządzanie kontaktami

W jednym miejscu, uporządkowana zawsze dostępna książka adresowa i historia kontaktów z kontrahentami oraz współpracownikami.

Wspólne dokumenty

Możesz udostępniać wybrane i ważne pliki oraz e-maile tym pracownikom, którzy ich potrzebują do pracy. Outlook 2007/2010/2013 jest w pełni zintegrowany z Sharepointem – czyli firmowym intranetem. Bez opuszczania poczty można uzyskiwać informacje o zmianach we wspólnie opracowywanych dokumentach i z poziomu folderu umieszczonego w drzewie poczty otwierać pożądane pliki.

Kalendarz firmowy

Czas to pieniądz - jedno kliknięcie i wiesz, gdzie jest i co robi każdy z Twoich pracowników. Łatwo zdecydujesz, kto i kiedy wykona kolejne zadanie. Kalendarz osobisty można udostępnić wybranym współpracownikom, również korzystającym z kont Exchange. Jest to bardzo wygodne szczególnie wtedy, gdy wspólnik, asystent lub sekretarka muszą mieć dostęp do bieżących informacji o Twoich planach.

Zarządzanie zadaniami

Wprowadzanie nowego pracownika lub realizacja bardzo złożonego projektu nie sprawi kłopotów. Ustalisz etapy i wykonawców poszczególnych prac.

Nieograniczony dostęp

Wiadomości e-mailowe, kalendarz, dokumenty i listę kontaktów kontrolujesz w dowolnym miejscu przez Internet lub za pomocą urządzeń przenośnych (tablet, smartphone, notebook). Outlook umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych i wiadomości zawierających obrazy przez telefony komórkowe. Usługa mobilna umożliwia przesyłanie wiadomości e-mail, kontaktów, zadań, danych z kalendarza jako wiadomości tekstowe. Oprogramowanie umożliwia również automatyczne wysyłanie na telefon komórkowy wiadomości e-mail, przypomnień i danych z kalendarza jako wiadomości tekstowych.

Zalety Microsoft Exchange Server 2010

Zyskujesz czas i informacje – odnosisz sukces

Wszędzie i zawsze - dobra komunikacja w czasie rzeczywistym. Zaawansowane rozwiązanie polegające na gromadzeniu i utrzymywaniu danych online. Pełny i bezpieczny dostęp do poczty elektronicznej, firmowego kalendarza, dokumentów i zarządzania zespołem z dowolnego miejsca na świecie – przez Internet i telefon komórkowy. Dodatkowo możliwość korzystania z komunikatora wewnątrz firmy.

Twoi pracownicy mogą korzystać z przydatnych informacji nawet wówczas, gdy biuro jest zamknięte. Poprawi się komunikacja w Twojej firmie i jakość pracy.

Natychmiastowe uruchomienie, minimalne koszty wstępne. Możesz zacząć korzystać z systemu w ciągu kilku godzin od zamówienia usługi. Bez kupowania serwera, drogiego oprogramowania i zatrudniania specjalistów. Przez 30 dni możesz sprawdzić naszą usługę całkowicie bezpłatnie. Jeśli się rozmyślisz – nic nie płacisz!

Zmniejszenie zaangażowania Twoich informatyków oraz dodatkowego sprzętu. Twoja poczta elektroniczna jest obsługiwana przez nas, możesz zaangażować personel i urządzenia do innych zadań.

Ochrona danych. Gwarantujemy najlepsze środki ochrony: programy antywirusowe, filtr antyspamowy, możliwość szyfrowania poczty oraz regularne tworzenie kopii zapasowych.. Wyjątkowa jakość usług gwarantowana przez Ergonet.pl. Monitorujemy usługi i sprzęt, aktualizujemy oprogramowanie oraz zabezpieczenia.

Centrum danych w Polsce