Skok w wydajności i bezpieczeństwie

Twoja firma może używać narzędzi najbezpieczniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Możesz pracować w stabilnym i elastycznym środowisku IT bez inwestowania w sprzęt - płacisz za to, z czego korzystasz. Wypróbuj nasze usługi: chmurę Ergonet, pocztę w jakości korporacyjnej lub Office365. Twoja firma zyska: efektywność i ciągły dostęp do danych biznesowych! Napisz do nas!

Wolisz porozmawiać? Czekamy od poniedziałku od piątku, od 9 do 17: 801 567 000 lub 42 630 34 82

Ergonet zapewnia Tobie dostęp do informacji biznesowych zawsze - nawet w przypadku cyberataku. Jest to możliwe dzięki usługom w chmurze oraz zaawansowanym rozwiązaniom, gwarantującym ciągłość działania przedsiębiorstwa, nawet w obliczu zdarzeń losowych lub skutków działania przestępców.

Twoja firma otrzymuje u nas najlepsze rozwiązania IT w abonamencie miesięcznym lub rocznym.

Możemy wspierać Twój dział IT lub zarządzać Twoimi zasobami.

Znasz zalety biznesowej poczty Outlook?

Profesjonalna poczta elektroniczna

Outlook - lepsza współpraca i szybszy przekaz informacji.

Zaawansowane rozwiązania komunikacyjne

Masz narzędzia korporacji, płacisz tylko za to, czego używasz. Otrzymujesz własną domenę i niezawodną pocztę elektroniczną zintegrowaną z kalendarzem, dokumentami i systemem zarządzania. Możesz to mieć w modelu poczty hostowanej lub Office365.

Firmowa książka adresowa i zarządzanie kontaktami

W jednym miejscu, uporządkowana zawsze dostępna książka adresowa i historia kontaktów z kontrahentami oraz współpracownikami.

Wspólne dokumenty

Możesz udostępniać wybrane i ważne pliki oraz e-maile tym pracownikom, którzy ich potrzebują do pracy. Outlook 2007/2010/2013/2016 jest w pełni zintegrowany z Sharepointem – czyli firmowym intranetem. Bez opuszczania poczty można uzyskiwać informacje o zmianach we wspólnie opracowywanych dokumentach i z poziomu folderu umieszczonego w drzewie poczty otwierać pożądane pliki. W Office365 możesz korzystać online z dodatkowych usług Microsoft, np. OneDrive. Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy...

Kalendarz firmowy

Czas to pieniądz - jedno kliknięcie i wiesz, gdzie jest i co robi każdy z Twoich pracowników. Łatwo zdecydujesz, kto i kiedy wykona kolejne zadanie. Kalendarz osobisty można udostępnić wybranym współpracownikom, również korzystającym z kont Exchange. Jest to bardzo wygodne szczególnie wtedy, gdy wspólnik, asystent lub sekretarka muszą mieć dostęp do bieżących informacji o Twoich planach. Rozwiązanie dostępne również w Office365. Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy...

Zarządzanie zadaniami

Wprowadzanie nowego pracownika lub realizacja bardzo złożonego projektu nie sprawi kłopotów. Ustalisz etapy i wykonawców poszczególnych prac. Usługa dedykowana tylko Twojej firmie lub dostępna w Office365. Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy...

Nieograniczony dostęp

Wiadomości e-mailowe, kalendarz, dokumenty i wiele innych kontrolujesz przez www lub za pomocą urządzeń przenośnych (tablet, smartphone, notebook). Usługi dostępne w Office365 lub poprzez rozwiązanie dedykowane tylko Twojej firmie. Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu...

Zdalne IT: od prywatnej chmury, przez zaawansowany backup po odtwarzanie po awarii (DRaaS Ergonet)

Zyskujesz najnowocześniejsze środowisko IT oraz bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie – odnosisz sukces

Udostępniamy Twojej firmie środowisko dla zaawansowanej poczty biznesowej. Gwarantujemy pełny i bezpieczny dostęp do poczty elektronicznej, firmowego kalendarza, dokumentów i zarządzania zespołem z dowolnego miejsca na świecie – przez Internet i telefon komórkowy. Możliwość korzystania z komunikatora wewnątrz firmy.

Oferujemy możliwość rozszerzenia środowiska IT Twojej firmy - czyli chmurę hybrydową.

Proponujemy uruchomienie całego środowiska IT Twojej firmy w Chmurze Ergonet.pl - IT stanie się kosztem operacyjnym z gwarancją działania na nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązaniach.

Twoi informatycy skupią się na pracy wspierającej biznes.

Ochrona danych

Gwarantujemy najlepsze środki ochrony poczty: programy antywirusowe, filtr antyspamowy, ciągłe testy penetracyjne naszego środowiska, możliwość szyfrowania danych oraz dodatkowo płatne zaawansowane tworzenie kopii zapasowych oraz journaling.

Chmura Ergonet.pl to zaawansowane zdalne IT Twojej firmy w oparciu o VMware (vCloud Certified) oraz bezpieczeństwo danych (backup i Ergonet DRaaS)

W Ergonecie gwarantujemy najwyższą jakość usług.a przez Ergonet.pl. Nasi inżynierowie bezustannie czuwają nad systemami. Prócz automatyzacji i uczących się mechanizmów zabezpieczenia nad całością czuwają ludzie. Dopasowujemy rozwiazania do rzeczywistych potrzeb Twojej firmy. Od pojedynczej maszyny wirtualnej, poprzez prosty backup po zaawansowane rozwiązania kopiowania danych i całych środowisk, aż po tworzenie planów odzyskiwania po awarii i realizację DRaaS Ergonet (czyli usługi odzyskiwania środowiska IT w niezależnej lokalizacji).

Masz pytania ?