Skok w wydajności i bezpieczeństwie

Twoja firma może używać narzędzi najbezpieczniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Możesz pracować w stabilnym i elastycznym środowisku IT bez inwestowania w sprzęt - płacisz za to, z czego korzystasz. Wypróbuj nasze usługi: chmurę Ergonet, pocztę w jakości korporacyjnej lub Office365. Twoja firma zyska: efektywność i ciągły dostęp do danych biznesowych! Napisz do nas!

Wolisz porozmawiać? Czekamy od poniedziałku od piątku, od 9 do 17: 801 567 000 lub 42 630 34 82

Ergonet zapewnia Tobie dostęp do informacji biznesowych zawsze - nawet w przypadku cyberataku. Jest to możliwe dzięki usługom w chmurze oraz zaawansowanym rozwiązaniom, gwarantującym ciągłość działania przedsiębiorstwa, nawet w obliczu zdarzeń losowych lub skutków działania przestępców.

Twoja firma otrzymuje u nas najlepsze rozwiązania IT w abonamencie miesięcznym lub rocznym.

Możemy wspierać Twój dział IT lub zarządzać Twoimi zasobami.

Znasz zalety biznesowej poczty Outlook?

Profesjonalna poczta elektroniczna

Outlook - lepsza współpraca i szybszy przekaz informacji.

Zaawansowane rozwiązania komunikacyjne

Masz narzędzia korporacji, płacisz tylko za to, czego używasz. Otrzymujesz własną domenę i niezawodną pocztę elektroniczną zintegrowaną z kalendarzem, dokumentami i systemem zarządzania. Możesz to mieć w modelu poczty hostowanej lub Office365.

Firmowa książka adresowa i zarządzanie kontaktami

W jednym miejscu, uporządkowana zawsze dostępna książka adresowa i historia kontaktów z kontrahentami oraz współpracownikami.

Wspólne dokumenty

Możesz udostępniać wybrane i ważne pliki oraz e-maile tym pracownikom, którzy ich potrzebują do pracy. Outlook 2007/2010/2013/2016 jest w pełni zintegrowany z Sharepointem – czyli firmowym intranetem. Bez opuszczania poczty można uzyskiwać informacje o zmianach we wspólnie opracowywanych dokumentach i z poziomu folderu umieszczonego w drzewie poczty otwierać pożądane pliki. W Office365 możesz korzystać online z dodatkowych usług Microsoft, np. OneDrive. Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy...

Kalendarz firmowy

Czas to pieniądz - jedno kliknięcie i wiesz, gdzie jest i co robi każdy z Twoich pracowników. Łatwo zdecydujesz, kto i kiedy wykona kolejne zadanie. Kalendarz osobisty można udostępnić wybranym współpracownikom, również korzystającym z kont Exchange. Jest to bardzo wygodne szczególnie wtedy, gdy wspólnik, asystent lub sekretarka muszą mieć dostęp do bieżących informacji o Twoich planach. Rozwiązanie dostępne również w Office365. Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy...

Zarządzanie zadaniami

Wprowadzanie nowego pracownika lub realizacja bardzo złożonego projektu nie sprawi kłopotów. Ustalisz etapy i wykonawców poszczególnych prac. Usługa dedykowana tylko Twojej firmie lub dostępna w Office365. Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy...

Nieograniczony dostęp

Wiadomości e-mailowe, kalendarz, dokumenty i wiele innych kontrolujesz przez www lub za pomocą urządzeń przenośnych (tablet, smartphone, notebook). Usługi dostępne w Office365 lub poprzez rozwiązanie dedykowane tylko Twojej firmie. Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu...

Zalety rozwiązania dedykowanego: Microsoft Exchange Server

Zyskujesz czas i informacje – odnosisz sukces

Wszędzie i zawsze - dobra komunikacja w czasie rzeczywistym. Zaawansowane rozwiązanie polegające na gromadzeniu i utrzymywaniu danych online. Pełny i bezpieczny dostęp do poczty elektronicznej, firmowego kalendarza, dokumentów i zarządzania zespołem z dowolnego miejsca na świecie – przez Internet i telefon komórkowy. Możliwość korzystania z komunikatora wewnątrz firmy.

Twoi pracownicy mogą korzystać z przydatnych informacji nawet wówczas, gdy biuro jest zamknięte. Poprawi to Waszą komunikację i jakość pracy.

Natychmiastowe uruchomienie, minimalne koszty wstępne. Możesz zacząć korzystać z systemu w ciągu kilku godzin od zamówienia usługi. Bez kupowania serwera, drogiego oprogramowania i zatrudniania specjalistów. Przez 30 dni możesz sprawdzić naszą usługę całkowicie bezpłatnie.

Zmniejszenie zaangażowania Twoich informatyków oraz dodatkowego sprzętu. Twoja poczta elektroniczna jest obsługiwana przez nas, możesz zaangażować personel i urządzenia do innych zadań.

Ochrona danych. Gwarantujemy najlepsze środki ochrony: programy antywirusowe, filtr antyspamowy, możliwość szyfrowania poczty oraz regularne tworzenie kopii zapasowych.. Wyjątkowa jakość usług gwarantowana przez Ergonet.pl. Monitorujemy usługi i sprzęt, aktualizujemy oprogramowanie oraz zabezpieczenia.

Masz pytania ?