Pewne i bezpieczne: backup oraz replikacja w chmurze

W Ergonet.pl proponujemy gamę rozwiązań, które pozwolą Twojej firmie zachować dane biznesowe oraz kluczowe aplikacje - po wydarzeniu losowym, kradzieży lub cyberataku. Sprawdź, które rozwiązanie jest dla Twojej firmy!

Ergonet.pl oferuje pełną usługę backupu oraz replikacji danych Twojej firmy. Rozwiązanie umożliwia Tobie i pracownikom firmy powrót do dowolnej wersji pliku, folderu, dysku oraz całych serwerów (rzeczywistych i wirtualnych), a także przywrócenie kluczowych dla Twojej firmy aplikacji.
Kopie danych i aplikacji Twojej firmy umieszczamy w Data Center na terenie Polski - dla wybranych lokalizacji oferujemy połączenie światłowodowe.

Jeśli Twoja firma posiada serwery wyposażone w VMware lub Hyper-V i korzystasz z oprogramowania Veeam, jesteśmy gotowi do natychmiastowego świadczenia usługi.

Jeśli Twoja firma posiada własną infrastrukturę IT, a nie korzysta z żadnego z powyższych rozwiązań - to dobry czas na wybranie optymalnego rozwiązania, nim Twoją firmę dotkną skutki jakichś negatywnych wydarzeń. Zapytaj nas o możliwości!

Niezależnie od wielkości środowiska IT (laptopy, komputery w roli serwerów lub własne DC) - zapytaj nas o rozwiązania dla Twojej firmy. Gwarancja dostępności do własnych danych to dla dzisiejszego przedsiębiorstwa często być lub nie być. Z Ergonet.pl możesz zabezpieczyć dowolną ilość danych: od farmy maszyn wirtualnych po wybrane pliki, foldery, bazy lub laptopy.

Zapytaj nas o możliwości!

Ergonet: backup i replikacja


Możliwość wykonywania zaawansowanych kopii dla wybranych plików, folderów, serwerów lub maszyn wirtualnych. Z opcją powrotu do dowolnej wersji!
Pliki, foldery, komputery

Jeśli chcesz stworzyć zaawansowane kopie wybranej stacji roboczej, laptopa, folderu lub pliku, instalujesz na swoim sprzęcie oprogramowanie Veeam Agent. Po instalacji wyjaśnimy Ci, jakie masz możliwości. Kopiowane dane możesz utrzymywać tylko na swoim nośniku zewnętrznym. Możesz skorzystać z rozwiązań bardziej zaawansowanych: zabezpieczą Cię one przed utratą danych, spowodowanych działaniem żywiołów, kradzieżą lub zainfekowaniem Twojego sprzętu przez złośliwe oprogramowanie.Napisz do nas, !

NOWOŚĆ: pełny backup Office 365! Usługa kopii bezpieczeństwa w Ergonet obejmuje pocztę, kontakty, kalendarze, OneDrive oraz SharePoint wraz ze wsparciem technicznym. Dodatkowo umożliwia przeniesienie czasowe lub stałe kont pocztowych na serwery Exchange Ergonet, z gwarancją przechowywania danych w Data Center w Polsce. Więcej...

Maszyny wirtualne, serwery, komputery

Możesz szybko stworzyć zaawansowane kopie swoich serwerów i maszyn wirtualnych, a z nimi również stacji roboczych (lub wskazanych plików, katalogów i baz). Jeśli Twoja firma posiada VMware lub Hyper-V, usługę backup oraz replikacji możemy uruchomić od ręki.
Jeśli nie posiadasz takiego oprogramowania - możesz je razem z nami przetestować.
Z zaawansowanymi kopiami w Ergonet.pl oszczędzasz czas i przestrzenie dyskowe.
Gwarantujemy Tobie ciągłość prowadzenia firmy - nawet w obliczu niebezpieczeństw losowych i przychodzących wprost z Sieci.
Dajemy pewność, że powierzone nam dane oraz kluczowe aplikacje przywrócimy do pełnego działania w mniej niż 15 minut.
Napisz do nas - odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy zarys optymalnego dla Twojej firmy rozwiązania.

Właściwości Produktu

Zakres i typ kopii

To potrzeby Twojej firmy pozwolą nam określić, jaki typ kopii zapasowych jest w tym momencie najkorzystniejszy dla Ciebie. Tak, by zrównoważyć ryzyko i koszty. Proponujemy tworzenie backupu dla wybranych plików, folderów po całe serwery i maszyny wirtualne wraz z działającymi na nich aplikacjami.

Czytaj więcej
Kopie przyrostowe

Stosujemy tryb przyrostowy. Zapisywane są wyłącznie bloki danych zmienione od chwili utworzenia ostatniej kopii zapasowej. To zwiększa wydajność pracy, szczególnie dla bardzo dużych plików. Chcesz wypróbować rozwiązanie dla pojedynczego komputera?

Czytaj więcej
Dostępność

Najważniejszym celem i obietnicą zaawansowanych kopii zapasowych jest zapewnienie Ci ciągłej dostępności danych i aplikacji. Ergonet.pl wraz z Veeam gwarantują Ci, że Twojej firmy nie zatrzymają niespodziewane, negatywne wydarzenia wpływające na Twoje IT: od osobistego komputera, przez serwery po zaawansowane aplikacje.

Czytaj więcej
Optymalna deduplikacja

Nasze rozwiązanie zapewnia deduplikację danych wraz z ich kompresją. Jest ono elastyczne: można wybierać wśród 4 opcji deduplikacji i 5 stopni kompresji. Uwzględniają one wielkość kopii, szybkość połączenia z miejscem jej składowania i zabezpieczają wydajność.

Czytaj więcej
Spójność danych

Gwarantujemy zgodność kopii od plików po całe maszyny wirtualne i dla działających aplikacji. Jest to szczególnie ważne, gdy firma pracuje na wciąż zmieniających się danych.
Ta zastrzeżona technologia firmy Veeam: przetwarzanie obrazów z uwzględnieniem aplikacji - spełnia wymogi systemów bankowych i dziś jest dostępna dla każdej firmy!

Czytaj więcej
Kopiowanie plików między maszynami wirtualnymi

Proste, niezawodne i szybkie kopiowanie plików między maszynami wirtualnymi w infrastrukturze własnej (chmura prywatna, hybrydowa) oraz na platformie Azure.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Masz pytania ?