Twoje zasoby IT + zasoby Ergonet.pl = chmura hybrydowa

Twoja firma potrzebuje szybko powiększyć zasoby IT - łatwo, bezpiecznie, w oparciu o najlepsze i najnowsze rozwiązania? Chcesz przenieść część aplikacji i powiększyć przestrzeń IT do pracy, gromadzenia i przetwarzania danych? Proponujemy połączenie z chmurą Ergonet.pl.


Co moja firma dzięki temu zyskuje? Obniżenie kosztów.
Maksymalizację bezpieczeństwa. Większą konkurencyjność na rynku.

Stosowane przez nas oprogramowanie posiada wbudowany system redundancji i wysokiej dostępności. Zapewniamy bezawaryjność i ciągłość działania aplikacji używanych przez pracowników Twojej firmy.
Dodatkowo proponujemy tworzenie zaawansowanych kopii bezpieczeństwa, umożliwiające powrót do dowolnej wersji pliku, katalogu, bazy danych, całych serwerów (maszyn wirtualnych) oraz aplikacji. Gwarantujemy także uruchomienie powierzonych nam zasobów IT od ręki, nawet w ciągu 15 minut! Zapytaj nas o szczegóły...
NOWOŚĆ! Użytkownikom licencji VMware oferujemy możliwość bezpiecznej i szybkiej integracji z chmurą Ergonet na NSX w oparciu o VMware vCloud Director Extender! Twoja firma płaci wyłącznie za udostępnione zasoby, bez dodatkowych opłat licencyjnych dla VMware.Chmura pomyślana dla Twojej firmy!

Dziś Pracownicy działu IT Twojej firmy lub Ty sam stawiasz czoła o wiele szybciej zmieniajacej się rzeczywistości wirtualnej. Konieczne jest wspierania coraz większej liczby nowych inicjatyw biznesowych. Korzystanie z aplikacji lub ich budowa i testowanie. Gromadzenie informacji biznesowych i finansowych. Analizy danych: coraz obszerniejsze i potrzebne w coraz krótszych interwałach.
Może się okazać, że zasoby własne firmy są niewystarczające. Ty i Twoja firma potrzebujecie najnowocześniejszego, niezawodnego i bezpiecznego zaplecza IT do swoich działań. Wyzwaniem jest zaspokojenie tych potrzeb bez zagrożenia budżetu.

Proponujemy Ci sprawdzone rozwiązanie: chmurę hybrydową Ergonet.pl. Pomożemy Ci połączyć Twoje zasoby firmowe - uwzględniając serwery dedykowane i wirtualne - z naszą infrastrukturą. Umożliwiamy Twoim Pracownikom prosty i niezawodny portal do zarządzanie rozszerzonym środowiskiem - w najnowszej wersji: vCloud Director 9.5
[wcześniej: vCloud Director 9.1]. W ofercie chmury hybrydowej proponujemy również wtyczkę vCloud Director Extender. Pozwala ona obserwować i monitorować obciążenia, a także swobodnie przenosić je pomiędzy Twoimi chmurami: własną i na serwerach Ergonet. Masz pytania? Napisz do nas!

Chmura hybrydowa

Właściwości Produktu

Elastyczność

Chmura Hybrydowa w Ergonet.pl łączy elastyczność chmury publicznej i bezpieczeństwo chmury prywatnej.

Czytaj więcej
vCloud Director Extender w Ergonet

Szybkie, łatwe i bezpieczne przenoszenie danych Twoje firmy do chmury Ergonet oraz między chmurami Twojej firmy. Monitoring obciążeń. Wygodne zarządzanie całą infrastrukturą z jednego miejsca.

Czytaj więcej
Uproszczone zarządzanie środowiskiem hybrydowym

Oprogramowanie vCloud Connector wykorzystywane do zarządzania zasobami znajdującymi się w naszej infrastrukturze IaaS opartej na VMware vSphere.

Czytaj więcej
Oszczędność

Rozbudowa infrastruktury informatycznej wymaga coraz więcej miejsca na serwerownię, magazyny danych, urządzenia zasilania, itp. Przygotowanie oraz utrzymanie tego miejsca to wysokie koszty dla przedsiębiorstwa. W dużych firmach udział tej powierzchni może sięgać nawet 10 proc. całkowitej powierzchni firmy. W naturalny sposób ogranicza się w ten sposób potencjał operacyjny firm. Zajmowane przez serwery pomieszczenia mogłyby być wykorzystane np. jako hala produkcyjna, powierzchnia sprzedażowa lub biurowa. W sytuacji, gdy część zasobów IT znajdują się w chmurze, problemy tego typu nie występują. Mniej infrastruktury sprzętowej oznacza również dużą oszczędność w bieżących rachunkach za dostawy energii. Według najnowszych badań rynkowych usług informatycznych wdrożenie chmury hybrydowej może obniżyć całkowite wydatki IT o 20-30%.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Masz pytania ?