Ergonet.pl maszyny wirtualne na VMware

Rozszerz swoje zasoby o maszyny wirtualne w Ergonet.pl: obniżasz koszty IT i zwiększasz bezpieczeństwo działania Twojej firmy oraz jej danych. Określasz swoje potrzeby i my, chmura Ergonet, zapewniamy konfigurację odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Możemy pomóc ocenić rzeczywiste potrzeby Twojego biznesu: wymaganą pojemność serwera, moc obliczeniową oraz wydajność. Z Ergonet działasz bez nakładów inwestycyjnych. Płacisz za to, czego rzeczywiście potrzebujesz.

Proponujemy współpracę w ramach:
 • - chmury zarządzanej (prywatnej) - specjalistyczny sprzęt, licencje oprogramowania, wsparcie techniczne oraz zarządzanie środowiskiem zapewnia Ergonet. Zaspokajamy potrzeby zaawansowanych backupów oraz gwarancję działania i dostępności nawet po wypadkach losowych lub aktach sieciowych.
  NOWOŚĆ! Oferujemy chmurę na bazie VMware vCloud Director 9.5 wraz z Extender i Availability vCloud Director Extender!
 • - chmury hybrydowej - Twoje zasoby łączymy bezpiecznym tunelem z wirtualnymi maszynami tylko do Twojej dyspozycji po naszej stronie
  NOWOŚĆ! Użytkownikom licencji VMware oferujemy możliwość bezpiecznej i szybkiej integracji z chmurą Ergonet na NSX w oparciu o VMware vCloud Director Extender!
 • - chmury publicznej - czyli korzystasz z udziałów w chmurze wraz z wieloma Klientami i nie doświadczasz hałaśliwego sąsiedztwa (zasoby Ergonet - serwery w Polsce; chmura od Azure Microsoft lub AWS).


  Chcesz najnowocześniejszej i najbezpieczniejszej maszyny wirtualnej IT dla Twojej firmy?

  Zapraszamy do skorzystania z naszych zasobów oraz wsparcia technicznego Ergonet.
  Co nas wyróżnia dziś?
  Podawane przez nas ceny obejmują podstawowe wsparcie techniczne. Wszystkie nasze maszyny wirtualne działają w oparciu o VMware. Jesteśmy jedną z 5 firm, które jako pierwsze na świecie uzyskały prestiżowy status VMware vCloud Certified. Więcej... . Nasze SLA wynosi 99,95%. Wyróżnia nas szybkie reagowanie na prośby naszych Klientów i staranność w działaniach. Zapraszamy do kontaktu!

  maszyny wirtualne w Ergonet.pl!

  Klienci Chmury Ergonet korzystają z naszych rozwiązań, bo:

  Tworzą własne rozwiązania informatyczne. Potrzebują elastycznego środowiska pracy: stabilnego i pewnego w czasie prac produkcyjnych oraz odpornego na skokowe wzrost obciążeń w czasie testów.
  Korzystają z dedykowanych aplikacji: programów księgowych, baz danych, aplikacji produkcyjnych. Potrzebują najnowszej infrastruktury bez inwestycji.
  Rozszerzają analizy biznesowe swoich firm, by produkować lepiej, sprzedawać skuteczniej i zarabiać więcej.
  Potrzebują gwarancji, że dane biznesowe oraz aplikacje firmy są zawsze dostępne, nawet po cyberataku, kradzieży, powodzi lub pożarze

Właściwości Produktu

Kompatybilność

Aplikacje, z których korzystają Twoi pracownicy będą sprawnie i wydajnie działały w Chmurze Ergonet – bez potrzeby ich dostosowania lub modyfikacji kodu.

Czytaj więcej
Dostępność

Kopiowane są tylko te pliki, które zostały zmodyfikowane lub utworzone od czasu wykonania poprzedniej kopii. Po dokonaniu zmiany/modyfikacji pierwotnej wersji pliku, na serwer przekazywane są tylko zmienione fragmenty. Zwiększa to znacznie sam proces tworzenia kopii, a także pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni dyskowej.

Czytaj więcej
Łatwość wdrożenia

Wdrożenie aplikacji za pośrednictwem Chmury Ergonet jest znacznie prostsze od budowy własnej serwerowni i samodzielnej instalacji oprogramowania. Decydując się na usługę Chmura Ergonet, użytkownik niemal automatycznie otrzymuje dostęp do gotowych rozwiązań, a czynności związane z konfiguracją systemu zostają ograniczone do niezbędnego minimum. Prostota takiego rozwiązania i relatywnie niski koszt wdrożenia sprawiają, że na Chmurę Ergonet, w przeciwieństwie do rozwiązań on-premise, może sobie pozwolić każda firma.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Zapytaj o ofertę Zapytaj o 14-dniowy test
 
VMware Hybrid Cloud

Masz pytania ?