Pewne i bezpieczne: odtwarzanie po awarii (Ergonet DRaaS)

Chmura Ergonet.pl gwarantuje usługę odtwarzania całej infrastruktury IT Twojej firmy na wypadek awarii. Po wydarzeniu losowym, kradzieży lub cyberataku - całe IT Twojej firmy może wystartować od ręki. Sprawdź, Ergonet DRaaS jako rozwiązanie dla Twojej firmy! Dla środowisk wirtualizowanych Hyper-V oraz vShpere.

Usługa odtwarzania w Chmurze Ergonet - Usługa Ergonet.pl DRaaS - to rozwiązanie dla wszystkich firm, które dbają o swoje IT, Klientów oraz zyski. Usługa odtwarzanie po awarii (disaster recovery as a service - Ergonet DRaaS) to uruchomienie całej infrastruktury IT firmy w niezależnej lokalizacji - Chmurze Ergonet.pl.

Jeśli Twoja firma posiada systemy wirtualizacji VMware lub Hyper-V i korzystasz z oprogramowania Veeam, jesteśmy gotowi do natychmiastowego świadczenia usługi.

Jeśli Twoja firma posiada własną infrastrukturę IT, a nie korzysta z żadnego z powyższych rozwiązań - to dobry czas na wybranie optymalnego zabezpieczenia, nim IT Twojej firmy dotkną skutki jakichś negatywnych wydarzeń. Zapytaj nas o możliwości!

Z Ergonet.pl możesz zabezpieczyć dowolną ilość danych: od farmy maszyn wirtualnych po wybrane pliki, foldery, bazy lub laptopy. Wyślij zapytanie!

Ergonet: DRaas - odtwarzanie po awarii


Usługa Ergonet odtwarzania po awarii - Ergonet DRaaS - to gwarancja ciągłości IT Twojej firmy po nieprzewidzianych wydarzeniach!

Co obejmuje usługa Ergonet DRaaS?

Usługa odtwarzania po awarii wymaga przygotowań. W Ergonet.pl obejmuje ona etap przedwdrożeniowy, który jest bardzo istotny dla stworzenia prawidłowego odzworowania infrastruktury (co jest prostsze) oraz przygotowania Zespołu Klienta oraz Ergonetu do realizowania odtwarzania po awarii (zrozumiałe i przyjazne procedury).
* szczegółowy audyt obecnej infrastruktury Klienta
* przygotowanie raportu uwzględniającego priorytety: danych, aplikacji, oprogramowania
* przygotowanie wspólnie z Klientem prostej i przyjaznej procedury przełączenia.
Napisz do nas !

Usługa odtwarzania w Chmurze Ergonet.pl (Ergonet DRaaS) obejmuje także:
* cykliczne uruchomienia procedury: odtwarzanie testowe - w przypadku firm korzystających z aplikacji/ oprogramowania Windows - bez dodatkowych opła licencyjnych Windows
* bieżące raporty z kontroli wyrywkowych systemu
* ciągłego monitoringu.

Replikacja - odtworzenie po awarii w Chmurze Ergonet (Ergonet DRaaS)

Usługa odtworzenia Ergonet (Ergonet DRaaS) to:
* replikacja maszyn wirtualnych Klienta (na podstawie snapshots)
* zasoby dyskowe oraz moc obliczeniową w zakresie ustalonym z Klientem
* wykorzystanie do replikacji Veeam lub VPN IPsec, lub vCloud Availability
* uruchomienie awaryjne całości lub części infrastruktury
* akceleracja WAN (Veeam)
* prosta konfiguracja
* intuicyjne panele do zarządzania lub możliwość zlecenia zarządzania procesami inżynierom Ergonet.pl

Gwarantujemy ciągłość prowadzenia firmy - nawet w obliczu niebezpieczeństw losowych i przychodzących wprost z Sieci.
Dajemy pewność, że powierzone nam dane oraz kluczowe aplikacje przywrócimy do pełnego działania nawet w 15 minut.
Napisz do nas - odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy zarys optymalnego dla Twojej firmy rozwiązania.


Chmura Ergonet jest oparta w całości na systemie wirtualizacyjnym VMware. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, szybkości oraz optymalizacji. Jako jedna z pierwszych 5 firma na świecie uzyskała prestiżowy certyfikat vCloud Verified, przyznawany przez VMware najbardziej zaufanym dostawcom chmury. Ergonet.pl oferuje pełną usługę backupu oraz replikacji danych Twojej firmy. Więcej...

Właściwości Produktu

Odtwarzanie: szybkość

W odtwarzaniu po awarii najważniejsza jest szybkość w przywracaniu pełnej funkcjonalności niezbędnego dla Twojej firmy obszaru IT. Chmura Ergonet.pl pracuje w oparciu o najlepsze rozwiązania VMware. To gwarancja sprawności i niezawodności Chmury Ergonet.pl - zapasowego DataCenter Twojej firmy. To tu w czasie potrzebnym do uruchomienia maszyn odtworzy się IT Twojej firmy. Nawet w kilka minut.

Czytaj więcej
Plan i testy

Odtwarzanie po awarii gwarantuje zachowanie ciągłości działania firmy. By spełniało swoją rolę w 100% potrzeba jasno określić, jakie są wymogi Twojego biznesu: jaki czas utraty danych jest do zaakceptowania. Należy przyjrzeć się rzeczywistym potrzebom Twojej firmy i opracować plan działania w przypadku wystąpienia awarii. Druga równie ważna sprawa to: testować, sprawdzać, czy plan działa. W obu sprawach Ergonet.pl może pomóc!

Czytaj więcej
Odtwarzanie w bezpiecznym DC

Chmura Ergonet.pl daje Twojej firmie najwyższe gwarancje bezpieczeństwa. Odtwarzanie IT Twojej firmy odbędzie się w środowisku Ergonet, Chmurze certyfikowanej najwyższym certyfikatem VMware (vCloud Verified). Nasi inżynierowie prowadzą ciągłe testy penetracyjne. Ergonet.pl stosuje zaawansowane techniki monitoringu, w oparciu o uczenie się systemu, wykrywającego wszelkie anomalie.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Masz pytania ?