Ergonet Antyspam

E-mail jest najważniejszym środkiem komunikacji w dzisiejszym świecie biznesu. Spam pozostaje jednak największym zagrożeniem dla produktywności i wydajności zasobów w komunikacji e-mail.

Hostowane rozwiązanie Ergonet.pl Antyspam zapewnia bezpieczeństwo i ciągłość obsługi poczty e-mail. Jest w pełni zgodne z naszym systemem poczty Exchange 2010 i może być wdrożone w ciągu kilku minut.

Zastosowana Technologia zapewnia optymalne filtrowanie niepożądanych lub szkodliwych wiadomości, ochronę przed wirusami i rzeczywistą ciągłość obsługi poczty e-mail.

Usługa eliminuje spam, wirusy oraz inne zagrożenia związane z pocztą e-mail przed dotarciem do serwera poczty. Przychodzące wiadomości e-mail są przekierowywane do zdublowanej architektury serwerowej, w której wiadomości są przetwarzane w czasie rzeczywistym przy użyciu zarówno tradycyjnych filtrów spamu, jak i nowoczesnych metod analizy wiadomości takich jak: sprawdzanie autentyczności, rozpoznawanie cech szczególnych wiadomości, rozbudowanych baz danych URL, analiza źródła wiadomości oraz list dozwolonych i niedozwolonych elementów.

Ergonet DriveBox

Usługa polegająca na udostępnieniu przestrzeni dyskowej na serwerach Ergonet.pl. Usługa funkcjonalnie odpowiada innym wiodącym usługom tego typu np. Dropbox.

Korzystanie z usługi jest bardzo proste. Pliki, które chcemy synchronizować wystarczy trzymać w odpowiednim folderze na komputerze stacjonarnym - synchronizacja danych z Ergonet DriveBox jest możliwa dzięki specjalnej aplikacji zainstalowanej na komputerze, można też po prostu wgrywać dane logując się na stronie przez dowolną przeglądarkę.

Mamy też możliwość synchronizacji danych z urządzeniami mobilnymi iOS oraz Android. Oprogramowanie może być zainstalowane na dowolnym systemie operacyjnym.

Ergonet Zimbra 8

Usprawnia pracę, oszczędza czas i podnosi produktywność!

Zimbra to nowoczesna platforma poczty elektronicznej i pracy grupowej, która charakteryzuje się rozbudowaną intuicyjną obsługą zarządzaniem wiadomościami i książkami adresowymi łącznie z ich udostępnianiem, a także umożliwia współdzielenie kalendarza, zarządzanie dokumentami w trybie on-line oraz otwieranie załączników w trybie html.

Zimbra to
  • profesjonalna poczta elektroniczna
  • firmowa książka adresowa
  • kalendarz
  • zadania
  • aktówka (narzędzie do przechowywania i udostępniania plików)
  • zimlety (aplikacje rozszerzające możliwości serwera Zimbra)
  • obsługa urządzeń mobilnych
  • swoboda w wyborze klienta poczty

Ergonet Backup Online

Zabezpiecz swoje dane, przechowując je w chmurze !

Ergonet Backup Online to rozwiązanie, które umożliwia wykonywanie kopii bezpieczeństwa komputerów stacjonarnych, z zachowaniem wszystkich funkcjonalności tradycyjnej zapasowej kopii danych, z jedną różnicą: dane przechowywane są na serwerach Ergonet, czyli poza miejscem, w którym znajduje się komputer z aplikacją do backupu.

Dzięki temu nasze pliki i foldery zyskują dodatkową ochronę na wypadek awaryjnej sytuacji np. przypadkowego skasowania, awarii sprzętu lub oprogramowania czy kradzieży. Do danych zgromadzonych w chmurze Ergonet można dostać się również za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej.

Właściwości Produktów

Transmisja danych

Transmisja danych realizowana jest za pośrednictwem protokołu SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo i poufność danych. Protokół SSL stosuje technologię potwierdzania tożsamości serwerów i szyfrowania danych opracowaną.

Niezawodność i stabilność

Gwarantujemy ciągłość działania usług/aplikacji na poziomie 99,9% oraz wysoki poziom dostępności. Zapewniamy wysoki poziom dostępności i ciągłości działania aplikacji: wysokie parametry RTO (docelowy czas odtwarzania) i RPO (docelowy punkt odtwarzania).

Pojedyncze logowanie

Istnieje możliwość integracji aplikacji z Active Directory Ergonet.pl lub firmowym AD użytkowników, co zapewnia logowanie do usługi tym samym loginem, którego użytkownicy używają do innych naszych usług lub innych aplikacji wewnątrz swojej organizacji.

Zawsze aktualne oprogramowanie

Oprogramowanie, z którego korzystasz w Ergonet.pl automatycznie aktualizowane jest do najnowszej wersji.

Dostęp

Dostęp do aplikacji możliwy jest poprzez oprogramowanie na komputerze, urządzeniu mobilnym a także przez dowolną przeglądarkę.

Bezpieczeństwo i prywatność

Firma zapewnia klientom rozwiązania hostingowe, które w pełni realizują narzucone ustawą wymagania właściwego zabezpieczenia danych.

Masz pytania ?