O Produkcie

Ochrona zarówno użytkowników podłączonych do sieci firmowej jak i tych pracujących zdalnie zarówno przy bezpośrednim podłączeniu do Internetu, jak i przez VPN. Monitorowanie całego ruchu sieciowego poprzez kontrolę wszystkich portów i protokołów, a przede wszystkim – zapytań DNS. Blokowanie dostępu do złośliwego oprogramowania oraz szybka identyfikacja już zainfekowanych urządzeń końcowych. W wersji Advantage i Secure Internet Gateway dostępna dodatkowa opcja Investigate.

Nowy wymiar bezpieczeństwa sieci i stacji roboczych

Systemy zabezpieczeń sieci stoją w obliczu ważnych wyzwań. Szerokie zastosowanie aplikacji i usług w chmurze, wzrost liczby użytkowników pracujących zdalnie i rozbudowa oddziałów zamiejscowych przedsiębiorstw sprawiły, że scentralizowane, lokalne zabezpieczenia stały się niepraktyczne i nieskuteczne. Wygoda, oszczędność kosztów i korzyści płynące z bezpośredniego połączenia z Internetem wymuszają nowe zdecentralizowane podejście do sieci. Jednak wraz ze zmianą pojawia się ryzyko i nowe wyzwania dla bezpieczeństwa. Firmy wymagają znacznie szerszej ochrony, która nie tylko poprawia bezpieczeństwo, ale także upraszcza zarządzanie. Taką ochronę gwarantuje usługa Cisco Umbrella.

Cisco Umbrella

Właściwości Produktu

Filtrowanie zawartości sieci

Dzięki Cisco Umbrella możesz skutecznie zarządzać dostępem użytkowników do Internetu używając ponad 85 filtrów treści opartych na kategoriach. Dodatkowo dostęp kontrolować możesz za pomocą łatwych do utworzenia list zaufanych/blokowanych witryn.

Czytaj więcej
Ochrona przed nowymi i zaplanowanymi atakami

Narzędzia oparte na sygnaturach oraz izolowane wymuszanie zabezpieczeń nie są już w stanie wyprzedzić zaawansowanego złośliwego oprogramowania. Wykorzystując bazę informacji o zagrożeniach od Cisco Talos, jednego z największych komercyjnych zespołów badań nad bezpieczeństwem na świecie, usługa Cisco Umbrella wykrywa i blokuje szerokie spektrum złośliwych domen, adresów IP, adresów URL i plików wykorzystywanych w atakach.

Czytaj więcej
Łatwość wdrożenia i obsługi

Cisco Umbrella to najszybszy i najłatwiejszy sposób ochrony wszystkich użytkowników – samo wdrożenie trwa maksymalnie pół godziny plus czas na odświeżenie wprowadzonych zmian. Korzystanie z usługi nie wymaga specjalistycznej wiedzy, instalowania sprzętu ani ręcznej aktualizacji oprogramowania.

Czytaj więcej
Raporty i logi

Przejrzyste raporty umożliwiają analizę internetowej aktywności użytkowników, statystyki ruchu sieciowego oraz zagrożeń. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania interfejsu API dla jeszcze bardziej przejrzystego wyodrębniania zdarzeń stanowiących ryzyko.

Czytaj więcej
Zarządzanie i kontrolowanie aplikacji chmurowych

Umbrella zapewnia wgląd we wszystkie usługi chmurowe używane w całym przedsiębiorstwie, dzięki czemu możesz sprawdzić, którzy użytkownicy korzystają z aplikacji niezatwierdzonych przez pracodawcę lub dział bezpieczeństwa IT, a co za tym idzie zidentyfikować potencjalne ryzyko i łatwo zablokować konkretne aplikacje.

Czytaj więcej
Błyskawiczne blokowanie złośliwego oprogramowania

Umbrella to platforma bezpieczeństwa w chmurze wbudowana w fundament Internetu. Wymusza bezpieczeństwo na poziomie warstwy DNS i blokuje zapytania do złośliwych domen jeszcze przed nawiązaniem połączenia – blokuje zagrożenia przez dowolny port lub protokół, zanim dotrą do Twojej sieci lub urządzeń końcowych.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Masz pytania ?