Kopie zapasowe - usługa dla Twojej firmy już dziś!

Zakres działań, które podejmuje Twoje Przedsiębiorstwo zwiększa się. Liczba działań, ilość danych rośnie. Niestety rosną też zagrożenia w Sieci. Dobrze jest zapewnić sobie ciągłość działania firmy i stały dostęp do własnych danych biznesowych - całkowicie niezależny od wydarzeń losowych, kradzieży i działania złośliwego oprogramowania (takiego jak Petya, która zablokowała w czerwcu część polskich firm usługowych i produkcyjnych, więcej...)

Ergonet Veeam Silver Partner

Zgodność kopii danych - jakiej jeszcze nie było!

W Ergonet.pl proponujemy Ci rozwiązanie, które gwarantuje całkowitą zgodność kopii zapasowych.
Na czym polega przełomowość usługi?
Oprogramowanie, którym tworzymy kopie dla Twojej firmy, daje najwierniejszy obraz plików, katalogów, całych komputerów, serwerów, maszyn wirtualnych oraz działających aplikacji. Każda ilość oraz częstość przetwarzania danych w Twojej firmie może być odwzorowana i zachowana w postaci kopii bezpieczeństwa na naszych serwerach. Odzyskiwanie maszyn wirtualnych oraz działających aplikacji odbywa się przy niemal 0 utracie danych. Dzieje się to poprzez oprogramowania Veeam.

Proces tworzenia zgodnych kopii zapasowych za pomocą Veeam Backup&Replication

Rozwiązanie używa specjalnego procesu na każdej z wirtualnych maszyn. W momencie tworzenia backupu jest on uruchamiany, a usuwany po jej zakończeniu. To nowoczesne rozwiązanie nie używa trwałych agentów; nie instaluje, nie aktualizuje ani nie rozwiązuje ich problemów - oszczędza czas i pieniądze (powierzchnię dyskową oraz pamięć operacyjną). Przetwarzanie obrazów z uwzględnieniem aplikacji gwarantuje przycinanie dzienników serwera SQL i Exchange. To ważny zabieg higieniczny. Dzięki niemu dzienniki nie rozrastają się w sposób niekontrolowany.
Rozwiązanie obsługuje również maszyny oparte na Linuxie.

Masz pytania ?