Profesjonalna, sprawdzona poczta w najnowszej odsłonie!

Outlook to skrzynka email powiązana z kalendarzem. Dla naszych Klientów jest hitem od blisko 10 lat! Outlook w pakiecie Office 365 jest dostępny także dla Maców.

Poczta Outlook z kalendarzem to:

    • praca w grupie – łatwe i szybkie tworzenie grup, udostępnianie plików, notatek.
    • komunikacja – gdy potrzeba podjąć szybko decyzję, z poziomu skrzynki możesz uruchomić połączenie głosowe lub video na Business Skype.
    • PowerPoint – profesjonalne i szybkie projektowanie slajdów do prezentacji.
    • efektywna wyszukiwarka – łatwe odnajdywanie pożądanych wiadomości, kontaktów, treści. Program automatycznie sugeruje wyniki, na podstawie aktywności użytkownika
    • planowanie wiadomości – możesz zaplanować, kiedy wybrane maile pojawią się ponownie w Twoje skrzynce; możesz też wygodnie segregować wiadomości i nadawać im ważność.

W smartfonie możesz wygodnie korzystać z Outlooka, konsolidując go z innymi kontami pocztowymi oraz dyskami (np. Google). Wszystko masz w jednym miejscu, bez przełączania między aplikacjami.

Dla użytkowników MacBooków możliwość zarządzania wieloma kalendarzami jednocześnie. Jeśli ktoś zaprosi Cię na spotkanie lub inne wydarzenie, którego data koliduje z zapiskami w innym kalendarzu, możesz z poziomu skrzynki Outlook i kalendarza zaproponować nowy termin.

Masz pytania ?