Aplikacje dostępne w ramach O365

Pakiet Office to dobrze znane, używane od lat narzędzie. Ergonet wraz z Microsoft udostępnia je w nowej odsłonie: bezpiecznego, bezustannie ulepszanego i aktualizowanego biura w chmurze.

Office 365 to znana i ceniona poczta Outlook z kalendarzem oraz:

  • Word – Prosta, szybka i profesjonalna edycja. Możliwość wygodnej pracy nad jednym dokumentem przez zespoły, nawet rozproszone w różnych lokalizacjach. Teraz w pakiecie atrakcyjne wzory różnych typów dokumentów – inspiracje na start.
  • Excel – to wygodne narzędzie do organizowania danych liczbowych i tekstowych w arkuszach i skoroszytach. Pomoże wykonać analizy, podsumuje je i wyświetli podgląd różnych opcji tabeli przestawnej.
  • PowerPoint – profesjonalne i szybkie projektowanie slajdów do prezentacji.
  • OneNote – tworzenie i organizowanie notatek, także multimedialnych
  • Aplikacja Publisher – przeznaczona do przygotowywania materiałów marketingowych (np. wizytówek, folderów, gazetek) z możliwością drukowania, zamieszczania w sieci oraz przesyłania pocztą e-mail)

.

W planie najniższym (Business Essentials) powyższe aplikacje są dostępne wyłącznie w wersji online (tylko po zalogowaniu w Sieci). W planach wyższych są dostarczane online oraz w formie klasycznej, do instalowania na urządzeniach. Licencja dla 1 użytkownika umożliwia zapisanie pakietu Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint oraz Access) na 15 urządzeniach (w tym na komputerach PC i MC).

Dla każdego użytkownika, niezależnie od pakietu:

 • OneDrive – 1 TB do każdego konta O365 na przechowywanie danych. Więcej…

Masz pytania ?