Rejestracja Logowanie
  • 0 801 567 000Infolinia
  • 426 303 482Wsparcie techniczne

Zachęcamy do współpracy firmy informatyczne. Nasze usługi mogą być dodatkowym źródłem przychodów dla każdej dynamicznej firmy IT. Umożliwi to Twojej firmie poszerzenie zakresu świadczonych usług bez angażowania środków we własną infrastrukturę, a także zapewni nowoczesne narzędzia pracy Twoim klientom.

Pomagamy przygotować indywidualne oferty dla klientów końcowych.

Zapewniamy wsparcie w czasie migracji, aby zapewnić ciągłość pracy przedsiębiorstwa.

Udostępniamy dostęp do panelu zarządzania, który umożliwia samodzielne zarządzanie usługami Ergonet.pl.

Partnerzy pobierają prowizję z zależności od poziomu programu partnerskiego oraz od ilości sprzedanych usług.

Mamy 3 poziomy programu partnerskiego

01
Program Agent Partner

Dotyczy firm, które polecą nas klientowi końcowemu, ale nie będą go obsługiwać w ramach zaoferowanych naszych usług. Ergonet.pl zajmuje się wszystkimi sprawami organizacyjno-technicznymi i wystawia w takim przypadku faktury za usługi bezpośrednio klientowi. Partner co miesiąc otrzymuje prowizję za polecenie klienta.

02
Program Partner Reseller

Dotyczy firm, które zaproponują klientowi nasze usługi, ale same będą zajmowały się obsługą techniczną. W tym przypadku również my wystawiamy fakturę klientowi końcowemu, a Partner pobiera prowizję za polecenie i obsługę.

03
Program Partner Reseller "White Label"

Dotyczy firm informatycznych, które same bezpośrednio oferują nasze usługi klientowi końcowemu. Same również wystawiają dokumenty rozliczeniowe, ustalają ceny oraz zajmują się wsparciem technicznym. Panel zarządzania naszym usługami posiada logo partnera. Co miesiąc partnerzy pobierają prowizję za wszystkie aktywne usługi na naszych serwerach.

Centrum danych w Polsce