Kopie zapasowe - wybierz to, czego potrzebuje Twoja firma

Jakie dane i jak często gromadzi Twoja firma? Ile osób ma dostępy do baz danych i aplikacji? Czy pracownicy współdzielą sprzęt? Czy w Twojej firmie działa hierarchia w zakresie dostępu do danych oraz możliwości ich modyfikowania?
Czy firma pracuje na aplikacjach - na przykład księgowych? Czy używasz aplikacji w procesie produkcji?
Czy Twoja firma posiada własne serwery? Czy korzystasz z wirtualizacji - Hyper-V, VMware?
Odpowiedzi na te pytania pomogą nam dobrać ofertę do rzeczywistych potrzeb Twojej firmy.

Zakres i typ kopii - tyle, ile potrzeba!

W Ergonet.pl proponujemy tworzenie kopii zapasowych:

  • pojedynczych plików
  • wskazanych folderów
  • całych komputerów/ laptopów
  • serwerów oraz
  • maszyn wirtualnych

Możemy zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych na dowolnym poziomie. Przy decyzji o tworzeniu kopii do naszego DataCentre gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo danych i możliwość ich przywrócenia w ciągu 15 minut. Obejmuje to wszystkie typy powierzonych danych.

Ergonet backup replikacja dostępność

Backup stacji roboczych, serwerów, laptopów z pomocą Agentów

Zasada działania jest bardzo prosta. Dzięki rozwiązaniu skopiowane dane umieszczane są we wskazanej lokalizacji. Może to być własny dysk zewnętrzny lub udostępniony folder sieciowy. My proponujemy dodatkowo umieszczenie danych w Chmurze Ergonet. Dlaczego? Dzięki temu dane Twojej firmy będą na pewno dostępne - niezależnie od scenariusza wydarzeń. Będą bowiem zgromadzone w niezależnym Data Center na terenie Polski i będą objęte opieką naszych inżynierów. Chcesz kopiować smartfony? Więcej...

Proces tworzenia zgodnych kopii zapasowych w chmurze Ergonet

Rozwiązanie używa specjalnego procesu na każdej z wirtualnych maszyn. W momencie tworzenia backupu jest on uruchamiany, a usuwany po jej zakończeniu. To rozwiązanie nie używa trwałych agentów; nie instaluje, nie aktualizuje ani nie rozwiązuje ich problemów - oszczędza czas i pieniądze (powierzchnię dyskową oraz pamięć operacyjną). Ergonet Veeam Silver Partner Przetwarzanie obrazów z uwzględnieniem aplikacji gwarantuje przycinanie dzienników serwera SQL i Exchange. To ważny zabieg higieniczny. Dzięki niemu dzienniki nie rozrastają się w sposób niekontrolowany.
Rozwiązanie obsługuje również maszyny oparte na Linuxie.


Zapytaj nas o możliwości!

Masz pytania ?