Microsoft Exchange

Tworzymy wygodne, przyjazne i twórcze miejsce pracy dla Ciebie i ludzi z Twojej firmy. Zapewniamy łączność i dostęp do bazy kontaktów, dokumentów, na których trzeba pracować, bez konieczności fizycznego kontaktu.

Poczta Microsoft Exchange to platforma do komunikacji i bezpiecznej pracy grupowej, zarządzania czasem, planowania i realizacji zadań. Zarządzanie z każdego miejsca na ziemi, z komputera oraz urządzeń mobilnych, bez dodatkowych inwestycji.

Najczęściej stosowanym sposobem porozumiewania się w nowoczesnym świecie jest poczta elektroniczna, narzędzia do bezpiecznej pracy grupowej w Sieci, do zarządzania czasem i zadaniami oraz komunikatory.

Wszystkie te możliwości daje serwer Exchange 2016. Stanowi on gwarancję najlepszej i niezawodnej poczty elektronicznej dla firmy.

Microsoft SharePoint

Dostęp do wszystkich potrzebnych dokumentów firmy z dowolnego miejsca.

Microsoft SharePoint 2013 to nowoczesna platforma optymalizująca procesy biznesowe oraz umożliwiająca tworzenie witryn sieci Web na potrzeby udostępniania informacji i pracy zespołowej nad dokumentami. SharePoint jest kluczowym elementem infrastruktury dla pracowników zarządzających informacjami, wzbogaca funkcjonalność pakietu Microsoft Office i innych aplikacji biurowych. Współpraca w pełnym zakresie!

Pełna integracja z używanym oprogramowaniem MS Outlook. Dostęp do funkcji wykraczających poza e-mail – kalendarze, listy kontaktów, zadania, notatki, poczta głosowa, fax, bez ponoszenia wysokich kosztów oraz nakładów związanych z zarządzaniem odrębnymi systemami

Microsoft Office 365

Możesz pracować tak, jak lubisz i osiągać najlepsze efekty!

Usługa Office 365 zawiera nowe aplikacje pakietu Office 2016 dla komputerów PC i Mac. Aplikacje zainstalowane na wszystkich urządzeniach oraz magazyn plików online plus funkcje udostępniania umożliwią wydajną pracę. Usługa pozwala na stały dostęp do najnowszych wersji programów: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher, bez konieczności opłacania kolejnych aktualizacji. Każdy użytkownik może zainstalować pakiet na: 5 komputerach, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows i Android) i 5 telefonach i to wszystko w ramach jednej licencji. Plan Office 365 Business jest przeznaczony dla firm mających od 1 do 300 użytkowników.

Microsoft Lync

Nowe możliwości komunikacji.

Microsoft Lync 2010 - Bezpieczny firmowy komunikator, czat, audio, video, telekonferencje. Pełna integracja z Microsoft Exchange, SharePoint, CRM oraz urządzeniami mobilnymi. Nowy wymiar pracy zespołowej.

Właściwości Produktów

Nielimitowany transfer danych

Korzystając z jakiejkolwiek usługi z pakietu Biuro w Chmurze możesz cieszyć się pełnym nielimitowanym transferem danych, nic nie ograniczy wydajności pracy w twojej firmie.

Szyfrowana transmisja

Bezpieczny dostęp do wszystkich usług i ze wszystkich urządzeń dzięki transmisji szyfrowanej za pomocą certyfikatu SSL o długości klucza 2048 bitów.

Bezproblemowa migracja

W dzisiejszych czasach poczta to kluczowy element działania każdej firmy. Zespół inżynierów Microsoft z wieloletnim doświadczeniem, pomoże przeprowadzić bezpieczną migrację danych na serwery Ergonet.pl tak aby nie zakłócić pracy Państwa firmy.

Bezpieczeństwo danych

Infrastruktura Ergonet.pl znajduje się w DataCenter Atman w Warszawie, jednym z najlepszych Centrów Danych w Polsce. Wszystkie elementy infrastruktury są w pełni redundantne. Zapewniamy SLA na poziomie 99,9%.

Łatwe zarządzanie

Administrator firmy ma dostęp do wygodnego panelu zarządzania HostAdmin, który pozwala na samodzielne wykonanie większości niezbędnych operacji.

Masz pytania ?