Rejestracja Logowanie
  • 0 801 567 000Infolinia
  • 426 303 482Wsparcie techniczne

Nie ponosisz żadnego ryzyka. Możesz rozpocząć testowanie naszych usług od razu – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny on-line. Po 30 dniach możesz zrezygnować – nie ponosisz żadnych kosztów. W wersji komercyjnej otrzymasz dostęp do panelu administracyjnego umożliwiającego zarządzanie kontami pocztowymi oraz innymi usługami dostępnymi w Ergonet.pl

Darmowy test pozwala na założenie do trzech kont i sprawdzenie, jak działa profesjonalna poczta elektroniczna ze skrzynką o pojemności 2GB, wyposażona w program antywirusowy i podstawowe zabezpieczenie antyspamowe – chroniące przed niepożądanymi wiadomościami. Powierzchnia kont komercyjnych jest uzależniona od planu.

Podczas testów możesz sprawdzić, jak działa mobilny dostęp do naszych usług, skonfigurować profil Outlooka albo korzystać z poczty przez WWW.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z oferty Ergonet.pl, wszystkie ustawienia i konta utworzone w okresie testowym oraz przesłane w tym czasie wiadomości będą w pełni dostępne w ramach kont płatnych. Konta testowe są tworzone w testowej domenie firma.ergonet.pl.

Konta komercyjne są tworzone w Twojej domenie. Jeżeli nie masz jeszcze swojej domeny możesz wykupić ją u nas lub używać takiej, jak w okresie testowym.

Centrum danych w Polsce