Możesz rozpocząć od testowania naszych usług – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny on-line. Następnie podpiszemy krótką umowę. Zapytasz - dlaczego? Decydują o tym względy bezpieczeństwa: Twojego i innych użytkowników chmury Ergonet. Zapytaj nas

Przykłady:

Już wiesz, że chcesz zaawansowanych kopii danych i aplikacji Twojej firmy? Zastanawiasz się wciąż, czy Twoja firma potrzebuje takich usług?

Za pośrednictwem Ergonet możesz wykonywać zaawansowane kopie danych księgowych, wybranych plików lub katalogów z informacjami handlowymi, bazy kontaktów czy specyfikacji technicznych Twoich produktów i usług.
To mogą być również działające na Twoim serwerze (np. osobnym komputerze stacjonarnym) programy magazynowe, logistyczne lub księgowe.
Proponowane przez nas rozwiązania gwarantują Ci: pełne bezpieczeństwo informacji oraz ich pełną dostępność, nawet jeśli Ty utracisz wszystko w wyniku zdarzeń losowych lub cyberprzestępstw.

Rozważasz rozbudowę swojego IT i chcesz optymalizować koszty. Chcesz mieć dostęp do najnowszych maszyn i najnowszego oprogramowania. Bez inwestycji.
To możliwe, dzięki rozwiązaniom chmurowym. Oferujemy Ci dowolną wielkość przestrzeni wirtualnej.
Może być ona połączona z Twoją obecną infrastrukturą, by firma korzystała z własnych zasobów (chmura hybrydowa). Może to być przestrzeń wyłącznie wirtualna i tylko do dyspozycji Twojej firmy (chmura prywatna). Może to być również najtańsza wersja - współdzielenie przestrzeni wirtualnej z innymi podmiotami: z gwarancją bezpieczeństwa i pełnej niezależności od sąsiadów.
Przestrzenie udostępniamy na serwerach Ergonetu (w niezależnych i najnowocześniejszych DC w Polsce) i Microsoftu (Azure). Używamy najnowszego i najbezpieczniejszego oprogramowania Microsoft, VMware i usług Veeam.


Nowość: od 2018 r. Ergonet, jako pierwszy w Polsce dostarcza chmurę w oparciu o VMware vCloud Director 9.0 wraz z vCloud Director Extender i vCloud Availability. Więcej

Chcesz sprawdzić jedną, wybraną aplikację? Proponujemy darmowy test poczty biznesowej Exchange. Możesz założyć trzy konta ze skrzynkami o pojemność do 25GB każda, z antywirusem i zabezpieczeniem antyspamowym. Pojemność kont komercyjnych jest uzależniona od planu.

Podczas testów możesz korzystać z dostępu mobilnego, skonfigurować profil Outlooka i korzystać z poczty przez WWW.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z oferty Ergonet.pl, wszystkie konta, ich ustawienia oraz przesłane w czasie testów wiadomości będą dostępne w ramach kont płatnych.

Możesz też zdecydować się na Office 365 - abonamentowy dostęp do aplikacji biurowych Microsoftu. Przypominamy, że w przypadku usług dostarczanych przez Microsoft nie oferujemy wsparcia technicznego. Nie posiadamy żadnego dostępu do logów i serwerów MS. Wspieramy naszych Klientów w kontaktach z Microsoft.
Ważne, by były to pierwsze testy tej usługi, przeprowadzane przez Twoją firmę.

Jeżeli nie masz jeszcze swojej domeny, możesz wykupić ją u nas - w najlepszej na rynku cenie!

Masz pytania ?