VMware vCloud Director 9.1 pozwala łączyć środowiska IT oparte na VMware, bez względu na lokalizację. Dzięki temu zwiększanie zasobów IT o chmurę jest proste i bezpieczne. Z rozwiązania można korzystać w ramach stałej współpracy z Ergonetem lub poszerzając powierzchnie IT na żądanie.

Chmura Ergonet, zbudowana na VMware, integruje najnowsze komponenty rozwiązania. Jest oparta na NSX. Dodatkowo, jako pierwsi w Polsce zaproponowaliśmy kompleksową usługę w oparciu o VMware vCloud Director 9.1 wraz z vCloud Director Extender oraz VMware Availability. Więcej…

NOWOŚĆ: W najnowszej wersji VMware_vCloud_9_1_Virtual_DC_Ergonet VMware vCloud Director 9.1 korzystamy z interfejsu opartego na HTML. Pozwala on łatwo zarządzać OFV/ OVA. Dzięki czytelnym zegarom umożliwia śledzenie bieżących obciążeń procesorów, wykorzystania pamięci oraz powierzechni. Do panelu można podłączyć samodzielne konsole i zarządzać podpiętymi do nich maszynami wirtualnymi. Dodatkowo w VMware vCloud Director 9.1 zaawansowani Administratorzy korzystają z wyczekiwanego, zintegrowanego wiersza poleceń (VCD-CLI).

 

Chmurę Ergonet.pl w oparciu o VMware vCloud Director zaprojektowaliśmy wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz dobre praktyki. Jest ona w pełni zgodna z obowiązującym prawem.

Udostępniamy chmurę:

  • hybrydową (połączenie środowiska własnego Twojej firmy z zasobami Ergonetu)
  • publiczną (wyizolowana komórka do wynajęcia w infrastrukturze użytkowanej przez wiele podmiotów) lub
  • zarządzaną – zasoby IT Twojej firmy znajdują się w chmurze Ergonet. Wspieramy Cię w projektowaniu, zarządzaniu i optymalizacji rozwiązania. Gwarantujemy najnowsze oprogramowanie, bezpieczeństwo i wygodę.

Podstawowe zalety VMware vCloud Director 9.1 i 9.0

Najnowsza wersja oprogramowania VMware umożliwia proste i szybkie tworzenie nowych maszyn wirtualnych. Całość operacji sprowadza się do 7 kroków w panelu zarządzania.

Zobacz, jak to zrobić dla wirtualnych serwerów z systemem operacyjnym Microsoft…

Zobacz, jak to zrobić dla wirtualnych serwerów z system operacyjnym Linux…

Dzięki komponentowi vCloud Director Extender równie prosta i bezpieczna jest migracja danych – rozszerzenie własnego środowiska IT o zasoby w chmurze. vCloud Director Extender to darmowa wtyczka dla Posiadaczy licencji VMware. Pozwala scalić środowisko Twojej firmy (własne) z chmurą. Połączenie odbywa się poprzez zestawienie wirtualnych routerów (L2).

Ważne: NIE musisz posiadać VMware NSX po swojej stronie. Chmura Ergonet.pl jest oparta na NSX. Dzięki VPN w warstwie drugiej nie zmienia się adresacja Twoich zasobów. Fizyczna lokalizacja Twoich zasobów nie ma znaczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu struktura zasobów IT jest przejrzysta dla zarządzających administratorów. Jej rozbudowa o zasoby chmury Ergonet odbywa się w sposób niezauważalny dla użytkowników Twojej Sieci.

Oparte na VMware chmurowe środowisko pracy w Ergonet, posiada gwarancję najnowszej wersji oprogramowania. Oznacza to najwyższą dostępną funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Dzięki vCloud Director 9.0 zasoby umieszczone w chmurze Ergonet są doskonale izolowane. Użytkownicy są chronieni przed głośnym sąsiedztwem oraz jego skutkami. Obejmuje to także chmurę publiczną w Ergonet.pl

W najnowszej wersji VMware vCloud Director 9.1, interfejs oparty na HTML umożliwia łatwe zarządzanie OFV/ OVA, na czytelnych zegarach pozwala śledzić bieżące obciążenia procesorów, wykorzystanie pamięci oraz powierzechni. Do panelu można podłączyć samodzielne konsole i zarządzać podpiętymi do nich maszynami wirtualnymi. Dodatkowo, w najnowszej wersji VMware vCloud Director 9.1 zaawansowani Administratorzy korzystają z wyczekiwanego, zintegrowanego wiersza poleceń (VCD-CLI).

By dowiedzieć się więcej o możliwościach, napisz do nas…

Masz pytania ?