Ergonet, dostawca chmury opartej na oprogramowaniu VMware NSX, vSAN oraz vRealize, w elitarnym gronie certyfikowanych VMware Cloud Verified – napisz do nas!

Chmura Ergonet znalazła się w elitarnym gronie kilku firm światowych, które otrzymały certyfikat VMware Cloud Vierified. Naszym rynkowym wyróżnikiem jest fakt, że rozwiązania chmurowe w najwyższej, korporacyjnej jakości stanowią podstawę oferty skierowanej do firm w Polsce. Udostępniamy najnowocześniejszą chmurę na świecie w ramach abonamentu. Twoja firma korzysta z niej tak, jak potrzebuje.

Co VMware Cloud Verified oznacza dla obecnych i przyszłych Klientów Ergonet?

Uzyskanie certyfikatu VMware Cloud Verified potwierdza, że Twoja firma w Ergonet otrzymuje:

  • integrację różnych platform i środowisk (interoperability). IT firmy możesz oprzeć w całości na środowisku Ergonetu (uruchomić chmurę prywatną) lub rozbudować swoje własne zasoby o nasze zasoby wirtualne (chmura hybrydowa). Propozycja może być szczególnie interesująca dla deweloperów oraz firm, które potrzebują bardzo szybkiego dołączania w pełni kompatybilnych środowisk. Więcej…
    Chmura prywatna w Ergonet może być chmurą zarządzaną – wtedy Twoja firma otrzymuje całościowe i ciągłe wsparcie od nas. Zasobami mogą także opiekować się wyłącznie Twoi administratorzy. Więcej..
  • elastyczność. Chmura Ergonet może integrować się ze środowiskiem IT firm. Najszybszy i najprostszy proces oferujemy firmom korzystającym z VMware – bez dodatkowych licencji można czasowo lub na stałe poszerzyć IT, odpowiadając na wszelkie wyzwania rynkowe – w tym na RODO. Więcej…
  • natychmiastowe rozwiązanie bez nakładów. Chmura Ergonet pozwala odnowić, rozszerzyć lub przenieść zasoby IT firmy bez jednorazowych nakładów. Umożliwia zwiększenie mocy obliczeniowej, przestrzeni wirtualnej i bezpieczeństwa, zgodnie z aktualnymi potrzebami firmy. Więcej…

Dla Klientów, na co dzień korzystających z VMware, kluczowe znaczenie ma fakt, że chmura prywatna i hybrydowa Ergonet, oparta jest na najnowszej wersji VMware w klasie Enterprise. Dzięki temu dostarczamy Klientom usługi na co najmniej takim samym poziomie wydajności i bezpieczeńtwa, jaki mają we własnej infrastrukturze. VMware Cloud Verified to potwierdza.

Na szybko zmieniającym się rynku, elastyczność i bezpieczeństwo IT może decydować o sukcesie. Chmura pozwala optymalizować koszty, zabezpieczyć się przed zagrożeniami z Sieci i odpowiadać na potrzeby Twoich Użytkowników, pracowników i klientów – na przykład w zakresie dostępności, wydolności, niezawodności i wygody.

Co w tym roku chce osiągnąć Twoja firma?

Czy chmura Ergonet może w tym pomóc?

Czy w Twojej firmie pojawiają sie projekty czasowo zwiększające obciążenia Twojej infrastruktury? Jak chmura Ergonet może pomóc rozładować te przeciążenia – i technologiczne, i te międzyludzkie, na linii IT-biznes?

Co trzeba szczególnie zabezpieczyć w Twojej firmie, w zakresie IT? Jak gwarancje dostępności, oferowane w chmurze Ergonet, mogą pomóc Ci zrealizować to zadanie?

Zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas…