Ergonet, dostawca chmury opartej na VMware NSX, vSAN oraz vRealize, w elitarnym gronie certyfikowanych VMware Cloud Verified – napisz do nas!

Chmura Ergonet znalazła się w elitarnym gronie kilku firm światowych, które otrzymały certyfikat VMware Cloud Vierified. Naszym rynkowym wyróżnikiem jest fakt, że rozwiązania chmurowe w najwyższej, korporacyjnej jakości stanowią podstawę oferty skierowanej do firm w Polsce. Udostępniamy najnowocześniejszą chmurę na świecie w ramach abonamentów. Twoja firma korzysta z niej tak, jak potrzebuje.

Co VMware Cloud Verified oznacza dla obecnych i przyszłych Klientów Ergonet?

Uzyskanie certyfikatu VMware Cloud Verified potwierdza, że Twoja firma w Ergonet otrzymuje:

  • integrację różnych platform i środowisk (interoperability). IT firmy możesz oprzeć w całości na środowisku Ergonetu (uruchomić chmurę prywatną) lub rozbudować swoje własne zasoby o nasze zasoby wirtualne (chmura hybrydowa). Propozycja może być szczególnie interesująca dla deweloperów oraz firm, które potrzebują bardzo szybkiego dołączania w pełni kompatybilnych środowisk. Więcej…
    Chmura prywatna w Ergonet może być chmurą zarządzaną – wtedy Twoja firma otrzymuje całościowe i ciągłe wsparcie od nas. Zasobami mogą także opiekować się wyłącznie Twoi administratorzy. Więcej..
  • elastyczność. Chmura Ergonet może integrować się ze środowiskiem IT firm. Najszybszy i najprostszy proces oferujemy firmom korzystającym z VMware – bez dodatkowych licencji można czasowo lub na stałe poszerzyć IT, odpowiadając na wszelkie wyzwania rynkowe – w tym na RODO. Więcej…
  • natychmiastowe rozwiązanie bez nakładów. Chmura Ergonet pozwala odnowić, rozszerzyć lub przenieść zasoby IT firmy bez jednorazowych nakładów. Umożliwia zwiększenie mocy obliczeniowej, przestrzeni wirtualnej i bezpieczeństwa, zgodnie z aktualnymi potrzebami firmy. Więcej…

Dla Klientów, którzy na co dzień korzystają z VMware, kluczowe znaczenie ma fakt, że chmura prywatna i hybrydowa Ergonet, oparta jest na najnowszej wersji VMware w klasie Enterprise. Dzięki temu dostarczamy Klientom usługi na co najmniej takim samym poziomie wydajności i bezpieczeńtwa, jaki mają we własnej infrastrukturze. VMware Cloud Verified to potwierdza.

Na szybko zmieniającym się rynku, elastyczność i bezpieczeństwo IT może decydować o sukcesie. Chmura pozwala optymalizować koszty, zabezpieczyć się przed zagrożeniami z Sieci i odpowiadać na potrzeby Twoich Użytkowników, pracowników i klientów – na przykład w zakresie dostępności, wydolności, niezawodności i wygody.

Co w tym roku chce osiągnąć Twoja firma?

Czy chmura Ergonet może w tym pomóc?

Czy w Twojej firmie pojawiają sie projekty czasowo zwiększające obciążenia Twojej infrastruktury? Jak chmura Ergonet może pomóc rozładować te przeciążenia – i technologiczne, i te międzyludzkie, na linii IT-biznes?

Co trzeba szczególnie zabezpieczyć w Twojej firmie, w zakresie IT? Jak gwarancje dostępności, oferowane w chmurze Ergonet, mogą pomóc Ci zrealizować to zadanie?

Zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas…

Summary
Ergonet VMware Cloud Verified
Article Name
Ergonet VMware Cloud Verified
Description
Certyfikacja VMware Cloud Verified dla Ergonet potwierdza, że oferujemy najnowocześniejszą chmurę dla firm. Ergonet.pl to chmura prywatna, hybrydowa lub zarządzana, również jako odpowiedź na RODO. Chmura Ergonet.pl rozszerza środowisko IT Klienta, oparte na VMware, za pomocą kilku kliknięć - bez dodatkowych licencji.
Author
Ergonet.pl