vmware vcloud

VMware vCloud Director 10 to dodatkowe usprawnienia i większa elastyczność. Wszystko w prostym opakowaniu HTML i łatwe w zarządzaniu.

Część naszych Klientów doceniła prosty, bezpieczny i szybki sposób łączenia własnego środowiska IT oraz zasobów w chmurze Ergonet.pl. W Ergonet.pl już wdrożyliśmy najnowszą wersję VMware vCloud Directora 10.0

Co nowego w VMware vCloud Director 10?

VMware vCloud portal 10 umożliwia użytkownikom (tenants) łatwie zarządzanie OFV/ OVA. Interfejs użytkownika pozwala w jednym miejscu pobierać i wysyłać zasoby, bez konieczności instalacji wtyczki po stronie Klienta. W bardzo przyjazny sposób prezentuje zużycie zasobów oraz znacznie ułatwia użytkownikom końcowym zarządzanie maszynami wirtualnymi, poprzez dostęp do zdalnej konsoli.

VMware_vCloud_10

Rozwiązanie jest proste i intuicyjne.

Dzięki przejrzystej prezentacji Użytkownik zyskuje także szybki wgląd w aktualne zużycie zasobów. vCloud Director 10

 

W jednym miejscu, na czytelnych zegarach Użytkownik widzi informacje w podziale na kategorie: użycie procesora, pamięci oraz wykorzystanie przestrzeni dyskowej.

vCD 10

Dostęp poprzez HTML5 do konsoli VM został wprowadzony w wersji 9.0. vCloud Director 10 radykalnie rozszerza funkcjonalność dostępną przez responsywny interfejs HTML5. Wprowadzone nowości gwarantują Użytkownikom portalu intuicyjny i szeroki dostęp do samej konsoli zdalnej, jak i do zarządzania podłączonymi do niej maszynami wirtualnymi.

Przypominamy, że rozszerzenie środowiska IT Twojej firmy w Ergonet.pl jest ekstremalnie proste. Zwłaszcza dla użytkowników licencji VMware. Dzięki rozwiązniu vCloud Director Extender oraz vCloud Availbility 3.5 zasoby własne IT możesz łatwo i bezpiecznie rozszerzyć  lub przenieść je do Ergonet.pl. VMware vCloud Director Extender jest darmowy dla posiadaczy licencji VMware vSphere (od wersji Essential). 

W wersji 10 jest też coś dla zaawansowanych administratorów: możliwość używania VCD-CLI, czyli interfejsu do zarządzania z wiersza poleceń oraz rozszerzone wsparcie dla VMware NSX-T

Zainteresowanym polecamy publikację własną VMware na temat nowości w VMware vCloud Director, wersja 10

Do korzystania z zaawansowanych rozwiązań chmurowych zapraszamy do Ergonet.pl! Napisz do nas…