Poczta biznesowa Ergonet, oparta na rozwiązaniu Microsoft, to pewność działania, dane przechowywane w Polsce oraz nasze ciągłe i pełne wsparcie techniczne. Klienci Ergonet korzystają z naszej usługi nieprzerwanie od kilkunastu lat. Więcej… Teraz umożliwiamy przejście na serwer Exchange 2016 –  najnowszą wersję usługi.

Poczta Ergonet na serwerze Exchange 2016 jest usprawniona i daje większe możliwości korzystającym z jej wersji webowej. Migracja jest dobrowolna – można pozostać przy dotychczasowym rozwiązaniu.

Użytkownicy skrzynek Outlook instalowanych na komputerach odczują przede wszystkim szybsze wyszukiwanie. Exchange 2016 to większe możliwości i wygoda dla osób korzystających z poczty z urządzeń zdalnych. Najnowsza odsłona rozwiązania pozwala także na uruchomieniu dodatkowych, płatnych, zaawansowanych funkcji w pojedynczych, wskazanych kontach pocztowych.

Co Twoja firma zyskuje z pocztą Ergonet na serwerze Exchange 2016?

Szybkość i wydajność wyszukiwania

Poczta biznesowa Ergonet na serwerze Exchange 2016 gwarantuje szybsze wyszukiwanie elementów. Dzieje się tak za sprawą ulepszonego protokołu komunikacji i całkowitego przebudowania mechanizmu wyszukiwania. W nowej architekturze wyszukiwanie jest asynchroniczne i zdecentralizowane.

Zakres wyszukiwania został zwiększony do 20 tys. skrzynek – jednocześnie można przeszukiwać do 10 tysięcy skrzynek bieżących i 10 tysięcy zarchiwizowanych. To ułatwienie dla administratorów, które pomaga na przykład sprostać wymogom RODO. Więcej…

Wygoda i inteligencja poczty na stronie WWW (Outlook on the Web)

Użytkownicy poczty logujący się przez przeglądarkę (Outlook on the Web, wcześniej OWA) odkryją wiele drobnych i znaczących udogodnień. Okienko wyszukiwania w skrzynce odbiorczej podpowiada wpisy oraz wykazuje się tolerancją błędów – co sprawia, że korzystanie z poczty jest łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zwiększył się zakres działań dostępnych w skrzynce; nowością jest na przykład opcja „Przypnij/ Odepnij”. Poczta Ergonet na serwerze Exchange 2016 jest usprawniona i daje większe możliwości korzystającym z jej wersji webowej. Migracja jest dowolna – można pozostać przy dotychczasowym rozwiązaniu. Użytkownicy skrzynek Outlook instalowanych na komputerach odczują przede wszystkim szybsze wyszukiwanie. Exchange 2016 to także większe możliwości i wygoda dla osób korzystających z poczty z urządzeń zdalnych. Poczta w najnowszej odsłonie pozwala także na uruchomieniu dodatkowych, płatnych, zaawansowanych funkcji. Ergonet Exchange 2016 Ułatwia ona dostęp do ważnych wiadomości, nawet w natłoku korespondencji.

Rozwiązanie zostało zoptymalizowane pod kątem ekranów dotykowych – co dodatkowo ułatwia pracę na tabletach i smartfonach. Dotyczy to systemów Android oraz iOS.

Migracja w ramach abonamentu

Klienci poczty Ergonet w ramach abonamentu mogą skorzystać z przeniesienia usług na serwer Exchange 2016, posiadający najnowszą wersję oprogramowania. Termin i harmonogram prac ustalamy z każdym Klientem indywidualnie.

Dodatkowe możliwości serwera Exchange 2016 – na żądanie!

Zaawansowane usługi powiązane z serwerem Exchange 2016, takie jak dodatkowe zabezpieczenia danych w skrzynce (numery kart płatniczych, poufne dane osobiste lub finansowe),  można włączyć dla pojedynczych, wybranych kont w firmie – na przykład dla Zarządu, Finansów lub Kadr.

O takie możliwości prosimy pytać mailowo.

Włączenie zaawansowanych usług oznacza zmianę licencji i wyższe opłaty. Uruchomienie usług dla stałych Klientów odbywa się w ramach abonamentu. Szkolenia dla użytkowników dodatkowych usług oferujemy naszym Klientom w najlepszych cenach.

Zapraszamy do Ergonet.pl! Napisz do nas…